Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Parodos ŽMONĖS IR PADARAI II atidarymas

2019-12-11 18:00

Aistė Gabrielė Černiūtė ir Vidas Poškus yra menininkų pora, kurių tapybos personažais paprastai būna žmonės ir padarai. Pirmųjų atveju savaime suprantama yra tai, kad tokiais virsta aplinkiniai. Gal ne visuomet artimieji ar pažįstami, dažnai – ir praeinantys pro šalį ar net visai svetimi. Tapybinėmis priemonėmis (A.G. Černiūtės atveju – aliejiniais dažais, virstančiais trimačiais objektais, V. Poškus dirba su akrilu) žmonės būtent ir paverčiami (o gal patys virsta?) padarais. 

Vidas Poškus –  jubiliejinės dailininko Augustino Savicko 100-mečio parodos Lietuvos nacionalinėje galerijoje kuratorius – „Laiptų galerijoje“ savo tapybą pristato pirmą kartą.

A.G. Černiūtė (g. 1978 m.) tapybos studijas Vilniaus dailės akademijoje baigė 2002 metais. Ši dailininkė kuria tai, ką pati vadina „dažažmogiais“ – iš pastozinės aliejinių dažų masės formuoja reljefinius paveikslus ar skulptūrines kompozicijas. Tuo pačiu autorei svarbu yra kolorito, faktūros ir figūrinio literatūriškumo dermė.

V. Poškus (g. 1977 m.) studijavo dailės istoriją ir teoriją. VDA jis yra apgynęs daktaro disertaciją tema „Antikos atgaivinimo problema Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės mene“. Menininkui svarbus yra klasikinės mitologijos ir tapybinės gestikuliacijos ryšys. 

 
 
Maloniai kviečiame! 

Informacija

Data:
2019-12-11
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

“Laiptų galerija”