Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

,,Piknikas su knyga” Laiptų galerijos sode

21 liepos 18:00

Liutauro Degėsio knygos “Lengva nebus” priimtuvės ,,Piknikas su knyga” ,,Laiptų galerijos” sode liepos 21 d. 18 val. Dalyvauja rašytojas, eseistas Liutauras Degėsys. Moderatorius – literatūrologas, hum. mokslų dr. Nerijus Brazauskas.

Piknikas – visad smagus ir džiugesio teikiantis įvykis. O kartu su knyga gali virsti intriguojančiu filosofiniu ar psichologiniu žaidimu.

Naujajame romane Liutauras Degėsys perspėja: nėra lengva, lengva nebus ir būti lengva negali, jei leidžiamės tyrinėti herojų psichikos problemų gelmes. Jei ryžtamės gilintis į personažų dvasinio gyvenimo perspektyvas, – jų sielvartą, meilę ir neapykantą, pavydą ir praregėjimą, – aiškintis pasąmonės klodus, klaidžioti vidinio nerimo ir vienatvės kambariuose, vis po truputį artėjant prie savęs.
Liutauras Degėsys – poezijos knygų, romanų ir esė rinktinių autorius, įvertintas Kultūros ministerijos premijomis už publicistiką bei Vyriausybės kultūros ir meno premija už poeziją ir filosofinių esė knygas. Vilniaus universitete baigė psichologijos studijas, apgynė humanitarinių mokslų filosofinės krypties daktaro laipsnį.

Galėsite įsigyti naujausią L.Degėsio knygą.
Esant prastam orui, persikelsime į salę.

Bilietai: 5 Eur.
Teirautis: 8 (41)20 06 43

Informacija

Data:
21 liepos
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

“Laiptų galerija”