Renginiai kraunami

« All Renginiai

  • event jau ivyko.

Popietė su Gintaru ir Dovydu Grajauskais – apie kūrybą ir gyvenimą – panašumai ir skirtumai

gegužės 4 16:00

Gegužės 4 d. (šeštadienį), 16 val. “Laiptų galerijoje” – popietė su Gintaru ir Dovydu Grajauskais – apie kūrybą ir gyvenimą – panašumai ir skirtumai.

Motinos dienos išvakarėse – išskirtinė dovana ir proga išgirsti savo kūrybą skaitančius tėvą ir sūnų – poetą, dramaturgą Gintarą Grajauską ir poetą Dovydą Grajauską.

Gintaras Grajauskas – poetas, dramaturgas, eseistas, prozininkas, dainų autorius ir atlikėjas, Klaipėdos dramos teatro Meno vadovas.
Lietuvoje išleidęs aštuonias eilėraščių, dvi eseistikos knygas, romaną bei pjesių rinkinį. Eilėraščių knygos išleistos Vokietijoje, Švedijoje, Lenkijoje, Italijoje, Islandijoje.

Nuo 2000-ųjų organizavo kasmetinį Lietuvos poetų sambūrį „Placdarmas“
Grojo bosine gitara ir dainavo bliuzroko grupėje „Kontrabanda“, džiazroko grupėje „Rokfeleriai“. Su jomis išleidęs šešis albumus
Zigmo Gėlės, Ievos Simonaitytės, Poezijos pavasario, Lietuvos kultūros ministerijos premijos, Vyriausybės kultūros ir meno premijos laureatas. Apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“ už geriausią Nacionalinės dramaturgijos kūrinį „Mergaitė, kurios bijojo Dievas“.

Dovydas Grajauskas – gimęs 1996 m. gegužės 27 dieną Klaipėdoje. Ten baigė „Versmės“ progimnaziją ir „Ąžuolyno“ gimnaziją. Šiuo metu gyvena Vilniuje, studijuoja skandinavistiką Vilniaus universitete.
2017 m. – pirmoji vieta Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos skelbtame pirmosios poezijos knygos konkurse.
2017 m. – išleista knyga „Apie reiškinius“.

„Su sūnumi vienas kitam esame labiau kolegos nei gerbėjai, sako poetas G.Grajauskas. Pasak jo, gerbėju gali būti tuomet, kai pats nemoki to, ką gali kitas: „Pavyzdžiui, nemoki groti smuiku. Tuomet tikrai žaviesi kitais smuikininkais, esi gerbėjas, fanas ir pan. Mūsų atveju, kai lipame kartu į sceną skaityti kūrybos, esame tarsi kolegos. Man patinka, kaip rašo sūnus. Jam galbūt irgi patinka mano kūryba.“ (Gintaras Grajauskas)

Bilietai : 5 / 2,5 Eur.
Teirautis : tel. 8 (41)20 06 43

 

Informacija

Data:
gegužės 4
Laikas:
16:00
Renginys Category:

Vieta

“Laiptų galerija”