Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Protų mūšis „Legato“

2019-10-01 14:00

Spalio 1 d. 14:00 val. Protų mūšis „Legato“

Kviečiame spalio 1 d. 14 val. švęsti tarptautinę muzikos dieną Šiaulių kamerinėje salėje „Polifonija“ ir dalyvauti protų mūšyje „Legato“.

1975 m. UNESCO paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine muzikos diena. Vienas iš šios šventės iniciatorių – kompozitorius Dmitrijus Šostakovičius. Šią dieną įvairiose šalyse rengiami geriausių šalies atlikėjų koncertai, o valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ jau antrus metus iš eilės Šiauliuose organizuoja muzikinį protų mūšį „Legato“.

Protmūšis – tai intelektualus komandos formavimo renginys, kurio tikslas įtraukti moksleivius ir muzikinės akademinės bendruomenės narius į kultūrinį gyvenimą dalyvaujant protų mūšyje „Legato” bei, žinoma, smagiai ir naudingai praleisti laiką. Tai taip pat žinių turnyras, kuriame dalyviai demonstruoja savo išmanymą muzikos istorijos, žanrų, kūrėjų ir atlikėjų srityse.

Norintys dalyvauti, savarankiškai buriasi į komandas nuo 5 iki 10 asmenų, sugalvoja savo komandos pavadinimą, išsirenka kapitoną ir iki rugsėjo 26 d. registruojasi el. paštu: julija@polifonija.lt (registracijoje būtina nurodyti komandos pavadinimą, narių skaičių ir kapitono kontaktus).

Turnyro trukmė – 3 val.

Informacija

Data:
2019-10-01
Laikas:
14:00
Renginys kategorija:

Vieta

“Polifonijos” salė