Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Siurrealistinė drama paaugliams „Stoglangis“

26 lapkričio 14:00

Šiaulių menų mokyklos vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni“ siurrealistinė drama paaugliams „Stoglangis“.

 

 Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namai (Energetikų g. 7)
 Lapkričio 26 d. 14 val.

 

Vizija, fantazija, sapnas ir realybė… Greta realybės – fantastiški dalykai, greta suprantamo – nesuprantama. Realybė kartais būna žiauri, liūdna ar nepakeliamai skurdi bei skaudi… Būtent toks yra autorės personažų pasaulis, kuris mus vėl įtraukė į amžiną nesibaigiančią diskusiją apie gėrį ir blogį, apie ribas tarp realybės ir vaizduotės…

Mes renkamės vaizduotę, kuri gali išgelbėti vienišas ir apleistas pagrindinių pjesės veikėjų Adelės ir Mortos sielas, o kartu ir mus visus.

Režisieriai – Dalė ir Virginijus Dargiai
Dailininkė – Edita Siūdžiūtė
Trukmė – 40 min.

Studija įkurta 1993 m. vadovų Dalės ir Virginijaus Dargių gyvuoja jau 28-us metus. Per šiuos metus sukurti 49 spektakliai.  Studija vaikams ir vadovams – gyvenimo būdas, draugai, kelionės, kūryba. Studijoje vaikai ir jaunuoliai vaidina, šoka, dainuoja bei improvizuoja. Priežastys, dėl kurių jie atsiduria teatro studijoje, skirtingos, tačiau per pora metų jie visiškai pasikeičia: tampa labiau atviri ir pasitikintys, gebantys išnaudoti įvairiausius aplinkos impulsus kūrybai ar net savo asmeniniam gyvenimui. Jauniesiems aktoriams tai ne tik laisvalaikio užsiėmimas, bet savitas jų gyvenimo būdas. 2012 metais studijai įteikta „Aukso paukštė“ – aukščiausias Lietuvos mėgėjų teatro ir režisierių apdovanojimas, nominacija – geriausias vaikų teatras ir vadovai.

Kas du metus nuo 1996 m. organizuojame tarptautinį vaikų ir jaunimo teatrų festivalį – kūrybines dirbtuves „Baltoji varnelė“. Mums visada smagu susipažinti su bendraminčiais, kurie ieško ir atranda, kartais skaudžiai nusivilia, bet visuomet tiki, kad draugystė ir kūryba  gali išgelbėti pasaulį.

Į spektaklį reikalinga išankstinė registracija ir galimybių pasas.

Visa XII respublikinio mėgėjų teatrų festivalio „Pulsas“ programa čia.

 

Renginys nemokamas

Informacija

Data:
26 lapkričio
Laikas:
14:00