Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Spektaklis „Memofutura“

2019-11-03 18:00

Režisierius ir dramaturgas – Jonas Tertelis
Kostiumų dailininkė – Inga Skripka
Kompozitorius – Martynas Bialobžeskis

Memofutura yra spektaklis-spekuliacija. Tai atviras svarstymas, kaip dabartiniai paaugliai ir jaunuoliai prisimins šiandieną po dvidešimties metų. Drauge su aktoriais ir kūrybine grupe bandom įsivaizduoti, kokie būsim 2040-aisiais.

Galvodami apie ateiti, dažniausiai fantazuojame apie aukštąsias technologijas, skraidančius automobilius ar dirbtinį intelektą. Tačiau šis spektaklis ateities kontekste ieško grynai žmogiško matmens: jis kalba apie gebėjimą suprasti kitą, kitokį ir save, kalba apie empatiją, kurios šiandien jaunų žmonių atžvilgiu stipriai stinga, kalba apie artumo ilgesį ir amžiną karą tarp skirtingų kartų.

„Šį spektaklį kuriame tiesiog scenoje repeticijų metu, atsispirdami nuo asmeninių aktorių prisiminimų, emocijų, nuojautų ir atmosferinių vibracijų. Noriu „kalbėti“ ne žodiniu tekstu, o gestu ir veiksmu, lokalia šviesa ir garsu, atviru žaidimu scenoje vietoj sąlyginių aplinkybių imitavimo. Nemėgstu didaktikos teatre, dėl to palieku nemažai laisvės žiūrovo interpretacijai. Spektaklis publiką turėtų „veikti“ tarsi lengvas mindfuck’as, kolektyvinis išgyvenimas. Noriu, kad jis būtų atviras ir nuoširdus, bet negrūzinantis bandymas dabartyje sujungti tai, kas buvo ir kas bus“, – sako spektaklio dramaturgas ir režisierius Jonas Tertelis.

Numatoma premjera – 2019 m. lapkričio 3 d.

Informacija

Data:
2019-11-03
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių dramos teatras