Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Sportinių šokių varžybos „SUN CITY CUP-2024“

20 balandžio 8:00 - 21 balandžio 17:00

Tradicinės tarptautinės sportinių šokių reitingo (WDSF ir LSŠF) varžybos „SUN CITY CUP-2024“ – balandžio 20-21 dienomis Šiaulių arenoje!

Šiais metais „SUN CITY CUP“ varžybos ir Šiaulių sportinių šokių klubas „Šypsena“ žymi ypatingą progą – 30 metų jubiliejų.

Šios tradicinės sportinių šokių varžybos kiekvienais metais į Šiaulius sukviečia pajėgiausias ir gražiausias šokėjų poras ne tik iš Lietuvos, bet ir iš daugelio užsienio valstybių.

Varžybos  vykdomos  nuo  1994 metų ir yra ypatingai mylimos šokėjų bei žiūrovų. Taip pat jos turi Lietuvos  LSŠF ir Pasaulio WDSF reitingo statusą, o tai iliustruoja aukštą organizacinį varžybų lygį bei svarbą jose dalyvauti aukšto meistriškumo šokėjams.

Tarp  garbingų  varžybų  vertintojų  matysime  atstovus  iš  Lietuvos, Italijos, Ukrainos, Austrijos, Suomijos, Lenkijos, Slovakijos, Rumunijos, Čekijos, Latvijos, Estijos. Viso apie 40 garbingų ir žymių šokio specialistų.

Į Šiaulių areną susirinkę žiūrovai turės galimybę pasimėgauti nuostabiais šokėjų porų pasirodymais, puikia nuotaika ir išskirtinėmis emocijomis.

Pagrindinės varžybos ir finalai vyks balandžio 20 d. nuo 19.00 val.

Svečiuose – šiaulietė atlikėja Agnė Michalenkovaitė!

 

Renginio informacija

  • Durys atidaromos: Renginio pradžia 10 val.
  • Renginio trukmė: Renginys vyksta visą dieną. Bilietas galioja visą dieną.
  • Pertrauka: yra,  3
  • Nuolaidos: netaikomos
  • Papildoma informacija: vaikai (iki 6 metų imtinai), neužimantys papildomos sėdimos vietos, įleidžiami nemokamai.
  • Vietos neįgaliems: kreipkitės į renginio organizatorius Šiaulių sportinių šokių klubas „Šypsena“.
  • Organizatorius: Šiaulių sportinių šokių klubas „Šypsena“, Šiaulių miesto savivaldybė,  Lietuvos ir Pasaulio sportinių šokių federacijos. Renginio organizatorius prisiima atsakomybę dėl renginio ir jo kokybės bei bilietų į renginį platinimo. Šiaulių arena teikia renginio organizatoriui tik renginio vietos nuomos paslaugą ir už renginį bei jo vykdymą neatsako.
  • Fotografavimas/filmavimas: Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Informacija

Pradžia:
20 balandžio 8:00
Pabaiga:
21 balandžio 17:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena