Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

I. Starošaitės ir Ž. Žvagulio jubiliejinis turas „Visko per mažai“

2018-11-16 18:00

Šie metai ypatingi Žvagulių šeimai, nes tai jubiliejiniai metai. Irena ir Žilvinas jau 20 metų kuria bendrą buitį, o net 25 metus dalinasi viena scena.

Koncertas  Šiauliuose koncertų salėje „Saulė“ lapkričio 16 d. 18 val.
Bilietai čia.

Ir scenoje, ir šeimoje per visą laiką buvo visko ir daug: „Jeigu mes glaustomės – tai būtent to ir norime, jeigu net neapsikabiname – tuo momentu norime būtent to. Po tiek metų mes nebenorime apgaudinėti nei vienas kito, nei savo klausytojų. Esame tikri ir atviri tiek namuose, tiek scenoje. Tai suvokti prireikė, kaip matot, net 25-erių metų, tai turbūt šie metai mums yra tokie „susitaikymo“ metai“.

„Nebesistengiame vienas kito pakeisti, auklėti, tiesiog norime atšvęsti savo jubiliejų su didele pagarba vienas kitam”, – kalbėjo Irena.

Charizmatiškasis Žilvinas ir energingoji Irena kviečia Jus į gyvo garso, išskirtinį, jubiliejinį koncertą, kuriame nuskambės geriausios visų laikų dueto dainos ir negirdėtos šeimos istorijos.

Na, o kokie Irena ir Žilvinas bus Jūsų mieste? Tai pamatyti ir išgirsti turės progą net 30 Lietuvos miestų ir miestelių. Iki susitikimo nuoširdumo kupiname, šeimos jubiliejiniame koncerte!

Labai Jūsų lauksime!

Visas naujienas apie koncertinį turą galite rasti:
FB https://www.facebook.com/zzvagulis/
FB https://www.facebook.com/irenastarosaiteofficial/
WB http://zuzi.lt/

Informacija

Data:
2018-11-16
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Koncertų salė “Saulė”