Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

SUBTILU-Z koncertas

20 kovo 18:00

Jau trečius metus iš eilės Polifonijos kamerinėje salėje minime frankofonijos dieną! Pastaraisiais metais šią dieną švęsdami su romantiškomis dainomis, šiemet ją sutiksime su trenksmu! Keturi vyrukai, pasivadinę „Subtilu-Z“, turi savo nepakartojamą skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo. Šiauliams „Subtilu-Z“ jau ruošia programą, kurioje galėsite išgirsti ir prancūzišku jausmu dvelkiančių kūrinių.

Subtilu-Z:
Povilas Velikis (akordeonas),
Dmitrijs Mihailovs (akordeonas),
Laurynas Vaitkus (birbynė)
Vytautas Švažas (mušamieji, perkusija)

Apie „Subtilu-Z“:
Kolektyvas, kaip akordeonistų duetas, įsikūrė 2005 metais ir iki 2008 metų išsiplėtė iki kvarteto. Tokios sudėties išliko iki šių dienų – Povilas Velikis (akordeonas), Dmitrijs Mihailovs (akordeonas), Laurynas Vaitkus (birbynė) ir Vytautas Švažas (mušamieji, perkusija). Per šį laiką grupei pavyko sukurti savo unikalų skambesį, kurio nesupainiosi su niekuo, tai world/fussion, jazz, rock, modern folk, crossover stilių muzika.
Subtilu-Z daug koncertuoja užsienyje, pasauliui pristatydama savo autorinę bei lietuvių kūrėjų muziką. Koncertuose taip pat galima išgirsti lietuvių liaudies temas, gerai žinomus populiarius kūrinius, atliktus tik jiems būdingu stiliumi. Lietuviško autentiškumo grupei priduoda nacionalinis pučiamasis instrumentas birbynė, turintis unikalų tembrą, kuriame galima išgirsti duduko, saksofono, klarneto atspalvius… O ši grupė yra vienas tų retų atvejų pasaulyje, kai klausytojas gali išgirsti jo tembrą ir galimybes.
Klausytojai po koncertų kone vienbalsiai teigia, kad grupės nepriekaištingas muzikos atlikimas nepalieka abejingų. Energetika tiesiog sprogsta visų koncertų metu ir to neatsiejama dalimi yra kiekvienas grupės narys. Ir nesvarbu ar jie groja savo kūrybos muziką, džiazo standartą, rock – pop, ar modernų folką, jų koncertuose tai skamba dar negirdėtai.
Subtilu-Z koncertavo įvairiose pasaulio šalyse (JAV, Rusija, Kinija, Vokietija, Danija, Olandija, Belgija, Norvegija, Italija, Ukraina, Kazakstanas, Baltarusija, Lenkija, Latvija, Estija).
___________________
Bilietų kaina 12 ir 10 € (nuolaida taikoma moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliems pateikus pažymėjimą).

Bilietus galite įsigyti Polifonijos kasoje (Aušros al. 15) ir visose Ticket Market kasose.
Bilietų rezervacija telefonu: (8 41) 52 52 07

Informacija

Data:
20 kovo
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

“Polifonijos” salė