Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Susitikimas su Nagliu Šulija. Tema: „Dangus, žvaigždės ir mes”

5 kovo 16:00 - 17:00

Du dešimtmečius orų pranešėju dirbantis Naglis Šulija yra vienas žinomiausių televizijos eterio veidų. Subtiliu humoru ir šmaikščiomis įžvalgomis žiūrovų širdis užkariavęs sinoptikas kviečia į susitikimą Šiauliuose. Naglis žinomas ir kitame amplua – jau daugiau nei tris dešimtmečius domisi bei gilina žinias astrologijos srityje, sudarinėja horoskopus. Kaip sako pats Naglis, į astrologijos mokslą pasuko vedamas smalsumo, tačiau kuo daugiau domėjosi, tuo paslaptingesnė ir gilesnė ši sritis jam pasirodė.

Renginio metu prisiliesime prie dangaus, žvaigždžių ir mūsų santykio: kaip mus veikia astralinės aplinkybės, ko galime tikėtis iš žvaigždžių kalbos ir ką turėtumėm žinoti. Norime ar nenorime, tikime ar netikime, žvaigždės ir mes esame neatsiejama visuma. O pasinėrus į astrologiją giliau, galime atrasti labai įdomių ir iš pirmo žvilgsnio neįtikėtinų dalykų.

Todėl pakalbėsime ir apie tai, kas svarbiausia – kaip mums visiems svarbūs įvykiai galėtų klostytis apžvelgiamoje ateityje ir svarbiausia – kada gi ta laimė pasieks asmeniškai mus, mieliausius…

Informacija

Data:
5 kovo
Laikas:
16:00 - 17:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena