Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Teorinis-praktinis seminaras „Dabarties įsisąmoninimas ir poezijos terapija“

2019-11-28 15:00 - 17:00

Lapkričio 28 d. 15 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešojoje bibliotekoje vyks teorinis-praktinis seminaras „Dabarties įsisąmoninimas ir poezijos terapija“ visų sričių medicinos darbuotojams ir švietimo specialistams.

Dr. Jūratė Sučylaitė supažindins su poetiniu mąstymu, gelbstinčiu nuo profesinio perdegimo, ir poezijos terapijos galimybėmis gydyti sielos žaizdas. Taip pat bus kalbama apie pedagogų ir medikų bendradarbiavimo galimybes, siekiant geresnės Lietuvos gyventojų sveikatos, Lietuvo biblioterapijos asociacijos ir ŠAVB veiklą.

Seminare dalyvaus Džonas Foksas – poezijos terapeutas. psichologas, menų magistras, Kalifornijos Integraliųjų studijų instituto, Sofijos universiteto, Ouklando Šventųjų vardų universiteto dėstytojas, Poetinės medicinos instituto vadovas. Svečio paskaitos ir kūrybinių dirbtuvių tema – „Dabarties įsisąmoninimas ir poezijos terapija“. Seminaras vyks anglų ir lietuvių kalbomis.

Norintiems išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai (kaina 10 eurų).
Kūrybinėse dirbtuvėse vietų skaičius ribotas.
Prašome registruotis iš anksto.
Registracija ir papildoma informacija el. paštu: biblioterapijos.konferencija@gmail.com
Jei Jums reikalingas kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas, registruodamiesi nurodykite, kokioje srityje – sveikatos apsaugos ar švietimo – keliate kvalifikaciją. Mokestį perveskite į Lietuvos biblioterapijos asociacijos sąskaitą: ats. s. LT54 7300 0101 5394 5941, „Swedbank“, nurodykite paskirtį: Fokso seminaras. Mokestį galima sumokėti atvykus į renginį.

Informacija

Data:
2019-11-28
Laikas:
15:00 - 17:00
Renginys kategorija:

Vieta

P. Višinskio viešoji biblioteka