Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Utenos kultūros centro lėlių teatro „Zuikis puikis“ spektaklis vaikams „Pelenų antelė“ pagal Vydūno pasaką „Sigutė“

2023-11-24 14:00

Lapkričio 24 d. 14 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje bus rodomas Utenos kultūros centro lėlių teatro „Zuikis puikis“ spektaklis vaikams „Pelenų antelė“ pagal Vydūno pasaką „Sigutė“. Šis spektaklis – tai XIV respublikinio mėgėjų teatrų festivalio „Pulsas“ programos dalis.

Šioje pasakoje-misterijoje susipina gėrio ir blogio jėgos, kurios viena kitai prieštarauja, viena kitą papildo ar tarpusavyje kovoja. Pagrindinės spektaklio veikėjos Sigutės pasaulis – tai šviesos, erdvių, augalų ir gerųjų dvasių pasaulis, kuriame teka ir leidžiasi jos saulė. O raganos buveinėje viskas sustingę, tamsu… ir šioje tamsos buveinėje Sigutė paverčiama Antele…

Režisierė Janina Baldauskienė
Dailininkas Rimantas Jacunskas
Kompozitorius Edmundas Gutauskas
Trukmė 45 min.
Reikalinga registracija tel. +370 683 57 691

„Zuikio Puikio“ lėlių teatras sėkmingai gyvuoja 49 metus. Yra įvairių lėlių ir dramos teatrų švenčių, festivalių, konkursų organizatorius ir dalyvis. 1999 m. buvo pripažintas geriausiu mėgėjų lėlių teatru Lietuvoje ir apdovanotas „Aukso paukštės“ statulėle už aukštus įvertinimus respublikiniuose lėlių teatro „Molinukas“ konkursuose. Nuo 2006 m. yra Lietuvos UNIMA nacionalinio centro narys. Lėlių teatras „Zuikis Puikis“ išskirtinį dėmesį skiria lietuvių liaudies ir lietuvių dramaturgų kūrybai, gimtosios kalbos puoselėjimui, jos turtinimui.

Informacija

Data:
2023-11-24
Laikas:
14:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)