Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

XXII tarptautinis džiazo muzikos festivalis „Šiauliai jazz 2023“. Pirmoji diena

11 lapkričio 18:00

XXII tarptautinis Šiaulių džiazo festivalis „Šiauliai jazz 2023“ persikėlė į rudenį, kada audringa vasara su pop muzika ir dideliomis scenomis keliauja taip pat į sales, o tie, kas pasiilgę rimtos ir melodingos džiazo muzikos gali susirinkti kaip bendruomenė po vienu stogu ir jausti tai kas dabar vadinama PULSU! Nepaprastai graži data – 11.11 ir 22 festivalis. Tai ne mistika. Jums reikia tuos stebuklus išgirsti (2 festivalio diena bus 11.17 Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje).

APIE KOLEKTYVUS

MARGIE (Portugalija, Olandija, Lietuva)
MARGIE, dar žinoma kaip Margarida Madureira, yra portugalų džiazo / soul / R&B dainininkė ir dainų autorė, gyvenanti ir kurianti Amsterdame. Savo karjerą ji pradėjo įgijusi bakalauro laipsnį Amsterdamo džiazo muzikos konservatorijoje, kur šiuo metu tęsia magistro studijas. Įtaigi, gili ir „groove“ stiliaus ritmais pasižyminti muzika bei originalūs tekstai atspindi jos asmenybę ir gyvenimą. Klausytojus tai veda į nepakartojamą savęs pažinimo ir naujo supratimo kelionę. MARGIE ir jos grupės nariai Marius Giedra, Johnny Binner, Joop De Graaf ir Kasparas Petkus šiuo metu aktyviai koncertuoja Nyderlanduose ir kitose šalyse. Muzika: https://youtu.be/ErAfsEITnEE

MARGIE koncertą pristato: UAB „Interscalit“

DOMAS ALEKSA & NNAJI (Vokietija, Lietuva)

DOMAS ALEKSA – vienas geriausių bosinės gitaros atlikėjų Lietuvoje, kompozitorius ir prodiuseris, yra koncertavęs daugiau nei 50-tyje skirtingų prestižinių muzikos festivalių Europoje, Afrikoje, Azijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Domo muzikinė kelionė prasidėjo būnant 6-erių, kai jis pradėjo mokytis klasikinės muzikos grodamas violončele. Bosine gitara Domas pradėjo groti tik būdamas 12-kos.

Su įvairiais Lietuvos ir užsienio atlikėjais yra įrašęs daugiau nei 40 muzikinių albumų tarp kurių ir 4 solo albumus. Paskutinis Domo Aleksos koncertinis turas įvyko Kinijoje prieš 6 metus ir dabar Domas sugrįžta su nauju albumu „TRIPPIN“ įrašytu kartu su vokalistu Nnaji.

NNAJI – soul ir R’n’B vokalistas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris, gimęs ir užaugęs Berlyne, igijęs pripažinimą koncertuodamas su „Vokietijos Nacionaliniu Džiazo Orkestru“ ir organizuodamas puikiai žinomus „NeoSoul Jam Sessions“ Berlyne. „Nnaji“ vokalas sklandžiai sujungia skirtingus muzikos žanrus, sukurdamas jausmingą ir įsimintiną patirtį.

LIUTAURAS JANUŠAITIS – multi-instrumentalistas, kompozitorius, aranžuotojas, elektroninės muzikos kūrėjas.

Su įvairiais muzikiniais projektais yra dalyvavęs muzikos festivaliuose ne tik daugelyje Europos šalių, JAV, Kanadoje, Didžiojoje Britanijoje, Turkijoje, Ukrainoje, Azerbaidžane, bet taip pat Japonijoje, Pietų Korėjoje, Kinijoje, Indijoje, UNESCO remiamoje menininkų rezidencijos programoje Brazilijoje. Penkerius metus dirbo Kauno bigbendo vyr. dirigentu, kaip kviestinis atlikėjas įrašė virš 20 džiazo, rokopop ir eksperimentinės muzikos albumų, 2017 m. išleido debiutinį solo albumą CD ir LP formatais „Two Different Sides“. Kuria bei aranžuoja įvairių žanrų muziką orkestrams, bigbendams bei muzikinėms TV laidoms. 2023 m. laimėjo Berklio muzikos koledžo stipendiją, kur šiuo metu tęsia muzikos prodiusavimo ir technologijų magistro studijas.

AUGUSTAS BARONAS – vienas pagrindinių būgnininkų Lietuvos džiazo scenoje, grojantis įvairiuose projektuose nuo tradicinio džiazo iki R’n’B ir soul muzikos stilių. Pabaigęs studijas Hagos ir Amsterdamo konservatorijose 2017m. jis grįžo į Lietuvą ir užsiima pedagogine bei koncertine veikla.

Muzikos stiliai: Soul, Hiphop, Rock, Jazz

SPOTIFY https://open.spotify.com/album/1GzYY2USO2WOjaLYMoqukl?si=uaLGl-ruQj6A0pA0AfaeJA

Daugiau info:www.domasaleksa.com

DOMAS ALEKSA & NNAJI koncertą pristato: UAB „Baltic Champs“ ir UAB „Trivilita“

Klaipėdos džiazo orkestro Combo grupė (Lietuva)

Šiais metais sumažintos sudėties Klaipėdos džiazo orkestro projektas klausytojams pristatys džiazo / reggae / afrobeat meninę programą, kur vyrauja maištingos improvizacijos, kūnus judėti skatinantys „gruuvai“ (arba pulsas, red.) bei energingos ir darnios pučiamųjų atliekamos melodijos. Vokalines staigmenas ruošia mūsų puikus gitaristas Vykintas Jasaitis.

Kęstutis Sova – saksofonas
Dmitrij Levencov – trimitas
Valdas Surdokas – trombonas
Aleksej Morozov – bosinė gitara
Vykintas Jasaitis – gitara
Justas Katauskis – klavišiniai
Mykolas Eiva – mušamieji

https://on.soundcloud.com/Vz94MVBj95UTrqDPA

https://on.soundcloud.com/MQ57nPc4iT5VBman8

Renginio trukmė: ~3 val. (su pertauka).

Informacija

Data:
11 lapkričio
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių kultūros centro Pramogų salė „Maksas“ (Aušros al. 31)