Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

„Žemaitukų” ir gyvo garso grupės koncertas

2023-03-02 18:00

Kovo 2 d. 18 val. Šiaulių kultūros centro Didžiojoje koncertų salėje vyks „Žemaitukų“ koncertas su gyvo garso grupe, kurio metu bus pristatomas albumas – „Jeigu pasaulis priklausytų man“.
Pirmą kartą istorijoje, grupė „Žemaitukai“, žengia didelį žingsnį ir pradeda koncertinį turą per Lietuvą, pristatydami autorinių dainų albumą. Kartu su „Žemaitukais“ gros ir gyvos muzikos grupė. Vaikinų duetas, pavergęs Lietuvą savo skambiais balsais bei nuoširdumu, žada sukurti įdomų reginį. Patys sugebantys groti keletu instrumentų žada prisijungti prie grupės ir kartu kurti muzikos garsus gyvai.
„Žemaitukai“ jau turi apie 20 autorinių dainų, ryškiausios: „Jeigu pasaulis priklausytų man“, „Rinkis mane“, „Dėl to pasaulis nesustoja“, „Gėlės“, „Kol Tu ieškojai sparnų“, „Melagė“, „Dailioji lytis“, „Man pasakyk“ ir kt.
„Mes niekad nesame rengę turo, labai įdomu įvertinti savo jėgas ir suvokti tikrąjį savo gerbėjų kiekį. Atiduosime viską, ką sugebame. Galime pažadėti, kad mūsų širdys priklausys Jums“, – sako grupė „Žemaitukai“.
Renginio trukmė: ~1,5 val. (su pertrauka)

Informacija

Data:
2023-03-02
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)