Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Andriaus Mamontovo elektromechaninis koncertas „Vienas“

2023-11-10 20:00

Andrius Mamontovas pristatys netradicinį, naujų skambesių kupiną elektromechaninį koncertą. Pasirodyme skambės naujausi Lietuvos muzikos legendos kūriniai ir didžiausi superhitai, kurie, neabejotinai, gerbėjus nustebins naujais muzikiniais atspalviais. Koncerto metu ekrane bus rodomos menininkės Jovitos Vaitkutės vaizdo instaliacijos, kurios sukurtos specialiai šiam koncertiniam turui.

Jau daugelį metų elektromechaninė muzika yra viena labiausiai Andrių Mamontovą dominančių muzikos sričių. Pasirodymų metu atrodo, kad ją atlikti nėra sudėtinga, tačiau toks klausytojus pasiekiantis įspūdis reikalauja labai daug pastangų ir pasiruošimo. Atlikėjas nuolat bandė į savo muziką įtraukti elektroninės muzikos elementų, tačiau, anot muzikanto, jie tinka ne visoms jo dainoms.

Andrius Mamontovas – žmogus, kurio pristatinėti Lietuvoje nebereikia. Išgirdus jo vardą atmintyje pradeda rikiuotis daugybės jo dainų pavadinimai: „Ufonautai“, „Ar prisimeni mane?“, „Kai tu atversi man duris“, „Geltona. Žalia. Raudona“, „Ar tai būtum tu?“, „Mono arba Stereo“, „Saulės miestas“, „Meilės nebus per daug“, „Laužo šviesa“ ir daugybė kitų.

Renginio trukmė: ~1.30 val.

Informacija

Data:
2023-11-10
Laikas:
20:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė (Aušros al. 31)