Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

LORDS OF THE SOUND su nauja programa „The Music of Hans Zimmer“

2023-11-10 19:00

Į Lietuvą grįžta naujos kartos orkestras LORDS OF THE SOUND su nauja programa „The Music of Hans Zimmer“!

„Spider man 2“, „The Dark Knight“, „Interstellar“, „Sherlock Holmes“, „Pearl Harbor“, „Gladiator“, „Inception“, „Pirates of the Caribbean“, „Spirit“, „Wonder Woman“, „Madagascar“ – Hanso Zimmerio hitai, atliekami orkestro LORDS OF THE SOUND!

Hansas Zimmeris – vokiečių kino kompozitorius, išpopuliarėjęs po kultinio filmo „Lietaus žmogus“ pasirodymo. „Kurdamas muziką „Lietaus žmogui“ visą laiką galvojau: nesistenk užgožti veikėjų. Neik į pirmą planą. Raymondas, pagrindinis veikėjas, tikrai nesupranta, kur yra. Jis mato šviesą kitaip nei mes… Kodėl nesukūrus „šviesos muzikos“ šviesai, kuri egzistuoja tik jo galvoje?“ – prisimena Hansas. Šis darbas tapo tikru lūžiu jo karjeroje – Zimmeris buvo apdovanotas Oskaro nominacija. Geriausi Holivudo režisieriai rikiavosi į eilę, norėdami su juo dirbti. O Hansas visiškai atsidavė darbui, dažnai kurdamas muzikines temas dviem ar trims filmams vienu metu. Jo muzika taip sužavėjo „Disney“ studiją, kad jie užsakė Zimmeriui sukurti kompoziciją animaciniam filmui „Liūtas karalius“. Muzikinė animacinio filmo tema atnešė kompozitoriui tris prestižiškiausius apdovanojimus – „Oskarą“, „Auksinį gaublį“ ir „Grammy“. Zimmeris ir toliau gaudavo daugybę apdovanojimų, tapdamas geriausiu iš geriausių Holivude. Reta „Oskaro“ ceremonija baigdavosi be nominanto Zimmerio.

Orkestro LORDS OF THE SOUND koncertų sėkmė kartu su geriausiomis Hanso Zimmerio kompozicijomis panardins Jus į nepamirštamus šilto vasaros vakaro pojūčius, nuostabios pasakos atmosferą, pripildytą mėgstamų kompozicijų simfoninio garso grožio, roko skambesio, ryškių vizualinių efektų, galingų solistų ir choro vokalinių partijų, energijos ir nevaržomo visos komandos pozityvo!

Organizatoriaus svetainė: www.artpartner.lt

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 17:30 val.
Renginio trukmė: 2 val. 30 min.
Petrauka: yra
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Papildoma informacija: perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
Amžiaus cenzas: nėra
Organizatorius: Art Partner

Informacija

Data:
2023-11-10
Laikas:
19:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena