Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Baletas „Gulbių ežeras“

2023-11-07 19:00

„International Festival Ballet“ ir „Festival Orchestra“ pristatys didingiausią pasaulyje „Gulbių ežerą“, kupiną grakštumo ir grožio.

48 šokėjos-gulbės scenoje – tai savotiškas rekordas. Standartiškai „Gulbių ežere” numatyta 16-28 baltųjų gulbių.

Spektaklis lydimas simfoninio orkestro.

„International Festival Ballet“

Baleto trupės meno vadovas Aleksejus Bogutskis

Sukrėsti ir paveikti nežmoniškos Rusijos agresijos kare prieš Ukrainą, baleto trupė „St. Petersburg Festival Ballet” keičia pavadinimą į „International Festival”. Pati baleto trupė dabar įsikūrusi Vokietijoje.

Šiuo pokyčiu menininkai aiškiai išreiškia savo poziciją. International Festival Ballet yra tarptautinis baletas, reprezentuojantis supratimą ir galimybę  egzistuoti drauge menams, muzikai ir šokiams, plačiau nei apima valstybių sienos. Nuo pat  karo pradžios menininkai savo poziciją prieš Rusijos agresiją išreiškė daugybe protesto akcijų prieš kiekvieną savo pasirodymą (EuroNews reportažas čia). Todėl jiems dabar kyla grėsmė iš Rusijos valdžios pusės. Kolektyvas, kuriame taip pat yra nemažai Ukrainos šokėjų, natūraliai save mato kaip visų žmonių taikos ir santarvės baletą.

Meno prasme baletas reprezentuoja klasikinio baleto mokyklą gryniausia jos forma. Griežta elegancija derinama su modernu ir XXI amžiaus įtaka, tai yra aukštos klasės šokio spektaklis, savo ruožtu papildomas nuostabiais kostiumais ir ištaigingomis dekoracijomis.

Nemirtinga Piotro Čaikovskio baleto klasika žinoma visame pasaulyje ir nepaliauja žavėti įvairaus amžiaus žiūrovų. Visi žino romantišką „Gulbių ežero“ istoriją, kurios pagrindinės baltosios ir juodosios gulbių figūros tapo aukščiausio lygio klasikinio baleto  elegancijos sinonimu.

Šis aukšto lygio baletas išsiskiria ne tik absoliučiai tikslia šokio technika, bet ir darniu ir nuosekliu bendru įvaizdžiu ir elegantišku lengvumu. International Festival Ballet žavi tobulu šokio spektakliu, kuris žiūrovams užgniaužia kvapą.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 17:30 val.
Renginio trukmė: ~2 val. 30 min.
Petrauka: yra
Nemokamai: vaikai nemokamai neįleidžiami
Papildoma informacija: perkant 10 ir daugiau bilietų galite kreiptis: vipklientai@bilietai.lt
Amžiaus cenzas: N-6
Organizatorius: Art Partner
Dėl išankstinių vaišių, gėrimų užsakymų VIP lounge ir VIP ložėse susisiekite el. p. siauliuarenabaras@gmail.com arba tel. +370 616 16645

Informacija

Data:
2023-11-07
Laikas:
19:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena