Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Šokio spektaklis „Sužeistas Elnias“. Šiuolaikinio meno festivalis VIRUS

2023-11-07 18:00

Organizatorius – Šiaulių dailės galerija

Autorius – Kauno šokio teatras „AURA”

Kostiumų dailininkė – Kristina Čyžiūtė
Šviesų dizainas – Vladimiras Šerstabojevas
Kompozitorius – Clara Giambino (JAV)
Choreografas – Clara Giambino (Prancūzija), Blake Seidel (JAV)
Aktoriai/atlikėjai: Clara Giambino (Prancūzija), Diego Alcalá (Meksika)

Šokio spektaklį „Sužeistas elnias” įkvėpė dailininkės Fridos Kahlo to paties pavadinimo paveikslas, simbolizuojantis nusivylimą ir emocijas, kylančias iš fizinių kančių ir negailestingo likimo. Nuolat kęsdama jaunystėje per tramvajaus avariją nepagydomai sužalotos kojos skausmus, kartu su savo vyru Diego’u Rivera menininkė nugyveno išskirtinai spalvingą gyvenimą ir paliko įspūdingą meno kūrinių kolekciją. Spektaklio kūrėjai tikisi, kad jų choreografiniai ieškojimai leis susitapatinti su aistringus santykius puoselėjusia menininkų pora, pasisemti troškimo gyventi bei praturtinti savąjį „aš”.

Clara Giambino (Prancūzija) ir Blake’as Seidelis (JAV) – šiuolaikinio šokio profesionalai ir choreografai. Duetas susipažino 2016 m. Izraelyje, „Tarptautinės šokio kelionės” programoje Ga’atono kibuce. Iškart pajutę kūrybinį ryšį pradėjo kurti naują choreografiją duetui. Jų aistra stipriam fiziškumui, kūno galimybėms bei detalių originalumas ir subtilumas padėjo sukurti stiprius šokio spektaklius, auditorijai perteikiančius grynas emocijas.
Po mokymų Izraelyje 2017 m. Clara ir Blake’as prisijungė prie šokio teatro AURA. Abu šokėjai tęsė savo, kaip choreografų, darbą. Šio dueto kūryba buvo pristatyta Lietuvoje, Meksikoje, Kinijoje ir Bulgarijoje.”
Nuotraukų aut. – Kauno šokio teatro „AURA” arch.

Informacija

Data:
2023-11-07
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių dramos teatro Mažoji salė