Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Baletas „Gulbių ežeras

31 spalio 19:00

Renginio dalyviai ir žiūrovai įsipareigoja laikytis nurodytų saugumo ir higienos TAISYKLIŲ

Jūsų įsigyti bilietai galios ir atnaujintą renginio datą!

St. Petersburg Festival Ballet — puiki trupė, įkūnijanti tai, kas vadinama „rusų klasikinio baleto mokykla“ — griežtą klasikos eleganciją, gaivų ХХI amžiaus dvelksmą, idealią atlikimo techniką ir neaprėpiamą rusų sielą kartu su karališkos prabangos kostiumais ir dekoracijomis.

Šiame sezone St. Petersburg Festival Ballet Jums pristato pasaulinės klasikos perlą – baletą „Gulbių ežeras“ (dviejų dalių baletas pagal P.I. Čaikovskio muziką).

Nėra prasmės atpasakoti šio nemaraus kūrinio siužeto turinio, užteks pasakyti, kad žiūrovai, atėję į šiuos spektaklius, per trumpą laiką pasiners į romantikos ir grožio pasaulį, o taip pat patirs neišdildomų įspūdžių, paskendę meilės ir mirties, ištikimybės ir išdavystės, juoko ir ašarų, baimės ir drąsos išgyvenimuose, viskame, kas susiję su pasauline kultūra, pasauliniu paveldu ir pasauliniais šedevrais.

St. Petersburg Festival Ballet artistai — daugkartiniai teatro premijos „Auksinė kaukė“ nominantai ir laureatai, Rusijos ir tarptautinių konkursų diplomantai, prestižinių apdovanojimų ir garbingų nominacijų laimėtojai.

Trupės gastrolės sulaukė didžiulės sėkmės JAV, Italijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Belgijoje, Suomijoje, Čekijoje, Islandijoje, Portugalijoje, Ispanijoje, Kinijoje, Brazilijoje, Meksikoje ir kitose šalyse.

Informuojame, kad nuo 2021 m. rugsėjo 13 d. įsigaliojo LR SAM Ministro sprendimas Nr. V-2061, kuriuo keičiamos renginių organizavimo būtinos sąlygos.

1.6. vyresni nei 6 metų žiūrovai ir (ar) dalyviai (išskyrus atlikėjus, sportininkus, pranešėjus, renginių vedėjus repeticijų, vaizdo, garso įrašų, transliacijų, renginių metu, kai užtikrinamas saugus atstumas nuo žiūrovų ir (ar) dalyvių) bei renginį aptarnaujantis personalas viso renginio uždarose erdvėse, kuriame dalyvauja daugiau nei 500 dalyvių ir (ar) žiūrovų, metu dėvėtų medicinines kaukes ar respiratorius, kurie priglunda prie veido ir visiškai dengia nosį ir burną (toliau – kaukės). Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei (rekomenduojama dėvėti veido skydelį);

Pagrindinė renginio informacija

Renginio trukmė: 2 val. 30 min
Pertrauka: viena (30 min)
Nemokamai: vaikai iki 6 metų (imtinai), pateikiant amžių įrodantį dokumentą, neužimant papildomos vietos
Nuolaidos: moksleiviams ir pensininkams (su pažymėjimais) -10%
Neįgalieji: su vežimėliu gali lankytis nemokamai, bet turi būti lydintis asmuo su bilietu
Grupinė nuolaida: nuo 11 iki 20 bilietų – 5%; nuo 21 ir daugiau bilietų – 7%
Organizatorius: ART Partner CZ s.r.o.
GALIMYBIŲ PASAS:
 PRIVALOMAS. Daugiau informacijos gpasas.lt

Svarbi informacija

Bilietus įsigyti galima visose TICKETMARKET kasose PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.), internetu ČIA
Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu
Bilietams yra taikomi mokesčiai
Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami
Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus)

*Renginys gali būti filmuojamas ir fotografuojamas. Bilietą įsigijęs asmuo supranta, jog jo atvaizdas gali būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose ir sutinka, kad šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

Informacija

Data:
31 spalio
Laikas:
19:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena