Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Džordanos Butkutės koncertas “Aš – karalienė”

2016-02-27 19:00

19€ – 29€

Kai Džordana Butkutė po savo koncertinio turo „Nesudeginta ant laužo“ užsiminė, kad rezga naują planą, sunku buvo atspėti, kas gimsta dainininkės galvoje. Tačiau šiandien intriga išaiškėjo. Organizuojamas didingas šou nekukliu pavadinimu „Aš – Karalienė!“.

Velniškai sėkmingas pastarasis koncertinis turas Dž.Butkutę įkvėpė žvelgti tolyn ir siekti daugiau. Su savo komanda įdėmiai apsvarsčiusi įveiktą etapą ir padariusi reikiamas išvadas, dainininkė užtikrintai žengia į priekį.

Pirmą kartą šalyje ketinama pritaikyti unikalius techninius sprendimus, leidžiančius keisti scenos dydį, išdėstymą tiesiog koncerto metu. Kuriami ypatingi šviesų efektai, intriguojantys režisūriniai sprendimai ir įmantri choreografija.

„Programoje skambės laiko patikrintos, geriausios Dž.Butkutės dainos ir ne tik tai. Džordana nestovi vietoje ir yra pasiruošusi pradžiuginti savo gerbėjus ne vien superhitais, bet ir naujomis, jau spėjusiomis išpopuliarėti dainomis. Platininiu tapęs jos albumas „Kryžkelės“ parodė, kad klausytojams įdomi ir Džordanos šių dienų kūryba. Atskleisiu, kad šiuo metu jau prasidėjo intensyvūs naujojo albumo kūrybos darbai – spalį gerbėjai turės galimybę išgirsti keletą visiškai naujų dainų“, – pasakojo šou „Aš – Karalienė!” organizatorius ir Dž.Butkutės sutuoktinis Elegijus Strasevičius.

Šou pavadinimas „Aš – Karalienė!“ leidžia nuspėti, kad renginys pareikalaus didžiulių kūrybinių ir finansinių investicijų. „Iš tiesų siekiame sukurti tikrą šou. Galime pažadėti bet kokius Lietuvos scenos standartus pranokstantį pasirodymą, – kalbėjo E.Strasevičius. – Nusprendėme, kad nėra ko drovėtis: atėjo laikas pateisinti Džordanos statusą, kuris nuolat minimas žiniasklaidoje. Ji yra scenos karalienė, ir dabar rengia savęs vertą šou. Sieksime tai pagrįsti kiekvienu žingsniu, kiekvienu spinduliu, kiekviena nata.“

Kad Dž.Butkutė parako turi į valias, gerbėjai galėjo įsitikinti jos turo „Nesudeginta ant laužo“ metu. Novatoriška scenografija, didelis dėmesys detalėms, amą gniaužiantis šviesos ir garso rokenrolas sukėlė ant kojų didžiausias šalies arenas ir sulaukė pačių geriausių vertinimų.

Informacija

Renginio trukmė: 2 val.;
Įėjimas į areną: nuo 18.00 val.;
Įėjimas į salę: nuo 18.30 val.;
Bilietų kainos: 19 €, 22 €, 25 €, 29 €, baras/restoranas – 39 €  (kainos su mokesčiais);
Nemokamai: vaikai iki 6 metų neužimantys papildomos vietos;
Nuolaidos: netaikomos;
Svarbi informacija: Vienu kartu galima užsakyti ne daugiau kaip 15 bilietų, perkant internetu;
Bilietų rezervacija internetu negalima likus mažiau nei 48 val. iki renginio pradžios;
Bilietai internetu į renginį neparduodami likus mažiau nei valandai iki renginio pradžios;
BILIETAMS YRA TAIKOMI MOKESČIAI. Bilietai yra negrąžinami ir nekeičiami;
Bilietus įsigyti galima visose TICKET MARKET kasose (Šiaulių arena (II-V 15.00-19.00 val.; tel. 8 41 460 005), PC “Saulės miestas” (I – VII 10.00-21.00 val.; tel. 8 41 422 421), PPC “Akropolis” (I-VII 10.00-21.00 val.) bei internetu www.ticketmarket.lt bei PayPost skyriuose.

Organizatorius: Elegijus Strasevičius

Daugiau informacijos visą parą: tel. 1588 (paslauga teikiama pagal Jūsų ryšio operatoriaus tarifus).

Informacija

Data:
2016-02-27
Laikas:
19:00
Kaina:
19€ – 29€
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena

Parašykite komentarą