Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS

2023-11-22 10:00 - 15:00

Šiaulių valstybinė kolegija jau šeštą kartą organizuoja Šiaulių jaunimui skirtą renginį – „Galimybių festivalį TAVO PIN KODAS“.

Reprezentacinis Šiaulių miesto savivaldybės finansuojamas renginys kasmet stebina naujomis idėjomis ir sumanymais.

„Galimybių festivalis TAVO PIN KODAS“ – Šiaulių miesto jaunimui subalansuotas renginys, sukviečiantis moksleivius klausytis įkvepiančių pranešimų, rinktis neformalias veiklas, ieškoti savęs ir tiesiog smagiai leisti laiką.

Lapkričio 22 d. Šiaulių arenoje vyksiantis renginys šiemet jaunimą pasitinka šūkiu „Ką tu? Ką Šiauliuose?“ Pagrindinė jo mintis – siekti kuo geriau suprasti save, savo poreikius, svajones ir galimybes. Antrasis akcentas skirtas miestui – pamąstymui apie tai, kaip suvokiame buvimą Šiaulių gyventojais, apie savo visuomeniškumą, bendrystę, prisidėjimą prie to, kad jaunam žmogui saulės mieste būtų gera ir jauku. Renginio organizatoriai tikisi atskleisti dar nepažintų faktų apie miestą ir jo siūlomas popamokines veiklas, karjeros ir darbo perspektyvas.

„Siekiame, kad jaunas žmogus išeitų iš šio renginio sužinojęs ką nors nauja tiek apie save, tiek apie savo miestą. Būsime laimingi ir savo tikslą pasiekę, jei moksleivius paskatinsime aktyviau įsilieti į miesto visuomeninį ir kultūrinį gyvenimą, o galbūt ir sudominsime dar nepažintais dalykais, kurie jaunimą privers pagalvoti apie ateities kūrimą, svarbius asmeninius pasirinkimus“, – sako projekto organizatoriai, Šiaulių valstybinės kolegijos atstovai.

Planuojama, kad renginyje dalyvaus didžioji dalis Šiaulių miesto 8–12 klasių moksleivių.

Festivalio veiklos vyks lapkričio 22 d. 10–15 val. Šiaulių arenos erdvėse (J. Jablonskio g. 16, Šiauliai).

Organizatorius: Šiaulių valstybinė kolegija

Informacija

Data:
2023-11-22
Laikas:
10:00 - 15:00
Renginys kategorijos:
,

Vieta

Šiaulių arena