Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Koncertas „Mes dar dainuosim!“

2023-11-19 18:00

Šį pavasarį Kauno „Žalgirio“ arenoje pristatytas muzikinis projektas „Mes dar dainuosim!“ rudenį keliaus po didžiuosius Lietuvos miestus! Tūkstančius žiūrovų sužavėjęs renginys, skirtas prisiminti legendinės grupės „Hiperbolė“ kūrybą, įvyks lapkričio 4 d. Vilniaus koncertų salėje „Compensa“, lapkričio 18 d. Klaipėdos „Švyturio“ arenoje ir lapkričio 19 d. „Šiaulių“ arenoje.

Koncertas „Mes dar dainuosim!“ – tai tarsi spalvingas Lietuvos muzikos istorijos kaleidoskopas, kuriame kiekviena daina yra žinoma atmintinai, laiko patikrinta ir nuoširdžiai mylima. Po projekto premjeros Kauno „Žalgirio“ arenoje publika neslėpė savo emocijų – žiūrovai dainavo kartu su atlikėjais, šoko ir dalijosi pačiomis geriausiomis emocijomis. Rudenį sugrįžtantis renginys bus dar įspūdingesnis, nes programa bus praturtinta naujais vizualiniais ir scenografijos efektais, atlikėjų būrį papildys nauji solistai, o tarp gerai žinomų dainų skambės ir nauji kūriniai. Ypač svarbus vaidmuo projekte atitenka Kauno miesto simfoniniam orkestrui, kuriam akompanuojant nemirtinga Lietuvos populiariosios muzikos klasika skamba kaip niekada moderniai ir didingai.

Žymios grupės kūrinius scenoje atliks puokštė garsių šalies solistų – Inga Valinskienė, Povilas Meškėla, Ona Kolobovaitė, Ovidijus Vyšniauskas, Vladas Kovaliovas, Gian Luca Demarko bei ypatingas koncerto svečias – grupės „Hiperbolė“ legenda Viktoras Prapras. Jaunąjai kartai atstovaus dainininkai Miglė Pivoriūnaitė ir Paulius Burba, projektą puoš žavios pritariančios vokalistės, o ritmo grupės frontą laikys tikri scenos grandai – Tomas Varnagiris, Mindaugas Balčiūnas ir kiti aukščiausios klasės instrumentalistai. Renginį ves charizmatiškas Lietuvos muzikos istorijos guru Darius Užkuraitis.

Dviejų dalių koncerte skambės geriausios per visą žymios grupės karjeros 50-metį sukurtos dainos – „Vandens ženklai“, „Kodėl“, „Sugrįžk“, „Kaip gera turėti namus“, „Laužai“, „Kai nieko neturi“, „Tu grok“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Pamiršk mane“, „Aš dar dainuosiu“ ir daug kitų puikių kūrinių, su kuriais užaugo jau ne viena mūsų karta ir kuriuos myli visa Lietuva.

Pagrindinė informacija

Durys atidaromos: 16:30 val.
Renginio trukmė: ~ 2,30 val.
Petrauka: taip
Nuolaidos: netaikomos
Nemokamai: vaikai iki 6 metų amžiaus imtinai neužimant papildomos sėdimos vietos (renginio vietoje pateikti amžių įrodantį dokumentą)
Vietos neįgaliesiems: vietos skirtos judėjimo negalią turintiems asmenims ir sėdintiems neįgaliojo vežimėlyje
Lydintiems neįgaliuosius: neįgalaus asmens su judėjimo negalią lydintysis taip pat perka bilietą neįgaliųjų vietose. Su vienu neįgaliuoju į renginį gali patekti tik vienas lydintysis asmuo
Amžiaus cenzas: nėra
Organizatorius: UAB „Medusa Concert”

Informacija

Data:
2023-11-19
Laikas:
18:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena