Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Kalėdų mugė

2016-12-11 10:00 - 16:00

Kalėdas šiemet galima pasitikti kitaip: be rūpesčių, ką įdomaus ir išskirtinio artėjančių švenčių proga padovanoti artimiausiems, be skubėjimo ir spūsčių prekybos centruose, su šventine nuotaika, gardžiais Kalėdiniais aromatais ir, žinoma, su originaliomis dovanomis. Europos miestuose paplitusi Kalėdinių mugių tradicija persikelia ir į Šiaulius. Gruodžio 11 d. Šiaulių arenoje Jūsų laukia smagiausia Kalėdų mugė visoje Vakarų Lietuvoje.

Nesukite galvos dėl dovanos!

Sukate galvą, ką netikėto padovanoti draugams ir artimiesiems švenčių proga? Kaip nustebinti brangius žmones ir atrasti dovanas, kurios išsiskirtų po Kalėdų eglute? Sukite į Kalėdų mugę Šiaulių arenoje. Visą gruodžio sekmadienį šurmuliuosiančioje mugėje po vienu stogu įsikurs beveik 200 dalyvių. Siūlomas dovanų idėjų spektras išties platus: nuo tradicinių lietuviškų rankų darbo gaminių iki dovanų idėjų, atkeliavusių iš tolimiausių kraštų.

Originalių dovanų idėjos ir sau, ir artimiesiems

Jūsų patogumui mugė bus į atskiras kategorijas, skirtas maisto produktams, namų reikmėms, originalioms dovanoms, aprangai. Renginyje netradicinių dovanų idėjomis dalinsis profesionalios egzotinių kraštų kosmetikos gamintojai, ekologinių šventinių saldumynų, natūralių maisto produktų gamintojai, šventinės atributikos, knygų, nematytų Kalėdinių dekoracijų ir rankų darbo dovanų kūrėjai.

Dalyviai siūlys kvapnias dovanas – natūralius eterinių aliejų, augalinių aliejų, aromatų namams mišinėlius ir komplektus. Išskirtinių aksesuarų mėgėjų lauks papuošalai iš odinių žiedlapių. Šie papuošalai – tai kokybiškos odos gabaliukuose sugulusios mintys ir gražiausi linkėjimai, kurių braižą atpažįsta daugelis. Dovanas mažiausiems siūlys rankų darbo žaislų, „Teddy“ meškiukų, profesionalios kosmetikos kūdikiams ir vaikams kūrėjai. Smagurių lauks saldžios dovanos: ukrainietiški, turkiški ir lietuviški saldumynai, dar nematytų skonių chalvos, Kalėdiniai nameliai ir džiovintų vaisių pyragai, be abejo – tradiciniai šimtalapiai, šakočiai ir kiti rankomis pagaminti gardėsiai. Taip pat galėsite įsigyti lietuviškų vaistažolių ir į tolimiausius kraštus nukeliančių prieskonių iš Tolimųjų Rytų. Ir daug visko, apie ką net nepagalvojote!

Taip pat arenoje šurmuliuos ir mados mugė, siūlanti išskirtines dovanų idėjas ne tik artimiesiems, bet ir sau: kad didžiųjų švenčių maratone atrastumėte laiko nustebinti save. Mugėje dalyvaujantys Lietuvos dizaineriai pristatys išskirtinius, netradicinio dizaino ir medžiagų gaminius. Drabužiai, aksesuarai, avalynė – skoningos, išskirtinės dovanos tiesiai iš gamintojų rankų.

Kalėdų miestelis po vienu stogu

Mažųjų mugės svečių Šiaulių arenoje lauks Kalėdų dirbtuvėlės. Kol tėveliai ieškos išskirtinių dovanų, mažieji mugės lankytojai galės užsiimti šventinių saldumynų gamyba, Kalėdiniais žaidimais, edukaciniais užsiėmimais. Tegul pasiruošimas Kalėdoms šiemet tampa smagiu užsiėmimu visai šeimai.

Gruodžio 11 d. susitikime Šiaulių arenoje nuo 10 iki 16 val. Didžiojoje Kalėdų mugėje originaliomis, šiluma ir nuoširdumu alsuojančiomis dovanų idėjomis dalinsis dalyviai iš visų Lietuvos kampelių. Tad įkvėpimo ir idėjų mugėje ras net visko matęs Kalėdų Senelis!

Informacija

Data:
2016-12-11
Laikas:
10:00 - 16:00
Renginys kategorija:

Vieta

Šiaulių arena

Parašykite komentarą