Renginiai kraunami

« Visi Renginiai

  • Šis renginys jau įvyko.

Raimos Zander knygos ,,Kauno Atlantida nuo ,,Inkaro“ kamino pusės“ pristatymas

2019-06-13 17:30

Birželio 13 d. 17.30 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje savo knygą ,,Kauno Atlantida nuo ,,Inkaro“ kamino pusės“ šiauliečiams pristatys Raima Zander:

Nežinau, kodėl visa tai parašiau, neklauskit…

Kai pragyvensit tiek, kiek aš, ir pajusit, kad laikrodis tiksi nenumaldomai ir vis garsiau, skaičiuodamas laiką iki finišo, kai dažniau galvosit apie tai, ką nuveikėt, o ne apie tai, ką dar tik nuveiksit… kai iš pasalų smogia mintis, kad visai gali būt, jau ryt jus partrenks, pavyzdžiui, koks trulikas ar omnibusas iš „Merės Popins“, tada suprasit…

Man kartais iškyla vaizdiniai, kad tie žmonės iš praeities seka paskui mane ir mosikuoja rankomis: kodėl nepapasakoji apie mus, argi tau tai nesvarbu?! Gaspadorius, Čerekienė, Dantystka, visa mano Slabodkė žiūri priekaištingai: ech tu…

Visai čia ne pesimizmas ir ne nukvakusios ciocės paistalai, 0 neišvengiamybė, Damoklo kardas. Šmaukšt – ir tavęs nėr. Nepapasakojai? O va dabar jau – per vėlu.

Kur anksčiau buvai, m?

Raimos Zander knyga ,,Kauno Atlantida nuo ,,Inkaro“ kamino pusės“ – nuotykis tiek kauniečiui, tiek šį miestą pažįstančiam tik apgraibomis, per metus jį aplankančiam vos kelis kartus. Tai pirmoji Raimos knyga, gal todėl taip kruopščiai, su meile ir rūpesčiu išleista. Išnešiota tarsi kūdikis. Leidykla ,,Homo liber“ pasistengė išpildyti autorės įgeidžius: knyga estetiška ir paslaptinga.

Aušra Lukšaitė-Lapinskienė

Informacija

Data:
2019-06-13
Laikas:
17:30
Renginys kategorija:

Vieta

P. Višinskio viešoji biblioteka