AktualuKriminalai

Išėjęs uogauti šiaulietis, naktį praleido miške, bet buvo sėkmingai surastas

Šiauliuose gyvenančiai Aušrai Dimaitienei spalio 12-osios rytas atsiuntė nerimo kupiną žinią – skambino jos 74 metų tėvelis, išvakarėse išėjęs į mišką uogauti ir pasiklydęs. Naktį vyras praleido miške, tačiau ir dieną išsikapanoti iš jo jam nepavyko. Pasiklydėlis nežinojo, kur esąs. Į mišką jis patraukė Aukštelkėje, o kur atsidūrė, nesupranta, įtaria, kad galėjo atsidurti Rėkyvoje, nes mato durpyną ir kažkokį statinį šalia kasamų durpių.

Ieškoti pasiklydėlio išvyko du policijos ekipažai – vienas iš Aukštelkės pusės, kitas – iš Rėkyvos. Vyriausieji patruliai Giedrė Baniulė ir Robertas Zuokas kartu su praktiką atliekančiu Vaidu Pažereckiu susisiekė su Rėkyvą gerai pažįstančiu anksčiau čia gyvenusiu kolega Pauliumi Mamonovu ir pasiteiravo, gal jam žinoma tokia vieta Rėkyvos durpyne, kur stovi kažkoks namelis. Pastarasis nurodytą vietą žinojo ir kolegas nukreipė tinkama linkme. Patruliai, kiek leido pažliugęs kelias, važiavo važiuoti, po to, palikę automobilį, į durpyną patraukė pėsčiomis. Aukštelkėje mišką revizavo Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato vyresnieji tyrėjai Neringa Visockenė ir Gintautas Meškauskas. Jie įjungė automobilio garso signalus, tačiau, susisiekus telefonu su ieškomuoju, paaiškėjo, kad jo joks garsas nepasiekia, tačiau kartkartėmis tolumoje jis išvysta kažkokius šviesos blykstelėjimus. Paaiškėjo, kad jis mato Rėkyvoje dirbusių patrulių signalus prožektoriumi. Aukštelkėje dirbę pareigūnai jiems paskambino ir informavo, jog jie eina teisinga kryptimi, nes ieškomasis mato jų prožektoriaus blykstelėjimus.Po kurio laiko patruliai išvydo ir nurodytą statinį, ir netoli jo stoviniuojantį pasiklydėlį. Naktį praleidęs medyje, vyras pareigūnų pasirodymu labai apsidžiaugė ir pasižadėjo sau į mišką daugiau kojos nekelti.

Patruliai pasiklydėlį parvežė į Raizgių soduose esančius jo namus, o kolegos iš Aukštelkės – vyro dviratį, kurį jis buvo palikęs pamiškėje.

Šiaulietis buvo surastas per pora valandų nuo pranešimo apie jo dingimą gavimo. Jo dukra Aušra Dimaitienė policijai atsiųstame laiške dėkojo pareigūnams už operatyvią paiešką ir stebėjosi pareigūnų geranoriškumu bei jų profesionaliu darbu. Su didžiausia pagarba moteris linki jiems visokeriopos sėkmės.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai