Jaunų šiauliečių muzikantų grupė pristato naują dainą

Nors už lango dienos vis šiltesnės, žydi medžiai ir saulės vis daugiau, jauna šiauliečių grupė savo klausytojus nusprendė nustebinti ir vėlyvą pavasarį pristato naują dainą žiemišku pavadinimus – „Kalėdinis“.

Alternatyvų roką grojantys ir jau šimtus jaunų žmonių savo muzika užkrėtę „Kieno Mishke Kankorezhiai“ (KMK) pasiruošę nustebinti net ir daug girdėjusius bei mačiusius. Nuo 2017 metų kartu grojantys vaikinai geriausiai žinomi dėl tokių dainų, kaip „Nepakviečiau pašokt“ ir „Tamsiai pilkos akys“. Jie sako, kad jų kūryba – iš gyvenimo.

Be šios grupės nevyksta nei vienas Šiaulių miesto muzikos renginys, o visai neseniai kankorėžiai apšildė grupės „jautì“ turą po Lietuvą. Šiuo metu vaikinai ruošiasi iki šiol svarbiausiam grupės gyvavimo laikotarpiui, kurio metu savo muziką planuoja pristatyti tūkstančiams naujų klausytojų.

Grupę „Kieno Mishke Kankorezhiai“ įkūrė ir šiuo metu joje groja keturi šiauliečiai – Arnas Grušas (vokalistas ir bosistas), Alanas Brasas (gitaristas), Matas Beržinskas (vokalistas ir gitaristas), Nedas Uzakov (būgnininkas).

Šaltinis: null