Savaitgalio renginių kalendorius – šou vaikams, mados mugė ir smagi komedija

PENKTADIENIS

11 val. koncertų salėje „Saulė“ Teatralizuota edukacinė programa vaikams „Žvėrių karnavalas“.
Padedami aktorių-animatorių vaikai susipažinsite su šio įdomaus kūrinio dalimis: „Karališkųjų liūtų maršas“, „Vištos ir gaidžiai“, „Dramblys“, „Gulbė“, „Akvariumas“, „Gegutė“ ir t. t. Žiūrovai bus ne tik edukacijos stebėtojai ir klausytojai, bet ir pilnaverčiai programos dalyviai. Plačiau čia.

18 val. koncertų salėje „Saulė“ interaktyvus spektaklis vaikams „Šunyčiai gelbėja Cipoletę“.
Šunyčiai ruošiasi Draugystės dienos šventei, kai staiga paskambina ponia Gudvei, prašydama padėti surasti jos dingusią Cipoletę. Vištelė jau seniai svajojo pakeliauti ir greičiausiai ji viena išsiruošė į tolimus kraštus. Merė Gudvei labai nerimauja ir prašo visos komandos padėti surasti jos mylimą Cipoletę. Netrukus ji gauna atviruką iš Cipoletės su Londono Tauerio vaizdu, tad šunyčių komanda nedelsiant leidžiasi į paieškas. Plačiau čia.

16 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Konferencijų salėje vyks Žemaitijos metams skirtos protų kovos „Ont leižovė gala…“

17 val. Šiaulių universiteto Dailės galerijoje Daugpilio universiteto Dailės specialybės magistrantų baigiamųjų darbų paroda IDĖJA ĮGAUNA FORMĄ”.

18.30 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Nebylys”. Plačiau čia.

ŠEŠTADIENIS

12 val. ekskursija „Nuo iki arba ką aš žinau apie Guberniją“.
Gubernijos istorija – tai ne tik bravoras. Kaip sako gidė Jurgita Povilaitienė, pažintinė ekskursija „Nuo…iki…arba ką aš žinau apie Gubernijos pramonę“ kvies pasivaikščioti po ypač neturistines vietas – J.Basanavičiaus, Vaidoto, Šarūno ir V.Bielskio gatvių pramonės zoną. „Pažintį su pramonės paveldu pradėsime nuo Gubernijos rajono ribos, supažindinsiu su Gubernijos vardo atsiradimo istorija, svarbiausiais vietovės istoriniais faktais, vėliau leisimės į tikrą Gubernijos rajono pramonės pažinimą“, – pasakojo gidė.
Ekskursija prasidės J. Basanavičiaus ir Sodo gatvių sankryžoje. Ten ir lauks gidė Jurgita.

17 val. koncertų salėje „Saulė“ išskirtinis PIKASO 20-mečio koncertas.

18.00 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Nebylys”.

19.30 val. auto-orientacinės varžybos „Šnipų žaidimai. Informacijos perdavimas“. Plačiau čia.

SEKMADIENIS

Nuo 10 val. Šiaulių arenoje mados ir grožio mugė ,,Design for life”.

13.00 – 16.00 val. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Mažojoje salėje „Poviliuko slemo“ dirbtuvės.
Po dviejų  Šiaulius sudrebinusių „Poviliuko slemo“ varžytuvių ir vienų garsiausių Lietuvos slemerių pasirodymų savo eilės sulaukė ir „Poviliuko slemo“ žiūrovai, bei kiti poezija savo mintis mėgstantys išreikšti ar jėgas slemo scenoje norintys išbandyti šiauliečiai!

15 val. Chaimo Frenkelio viloje jubiliejinis Juditos Leitaitės koncertas.
Skambės Lietuvos ir užsienio kompozitorių kūriniai. Solistei akompanuos kompozitorius Jurijus Suchanovas (pianinas), Ieva Samaitytė (vokalas), Paulina Daukšytė (smuikas). Plačiau čia.

15 ir 18 val. Šiaulių dramos teatre spektaklis „Bagadelnia“.

17 val. koncertų salėje „Saulė“ komedija „Psichai“.
Garsaus psichoterapeuto priimamajame – 6 pacientai. Iš pažiūros sveiki, bet elgiasi keistokai.  Plačiau čia.

Nuotr. Loreta Simaniūkštienė