Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Bėgime „Runway Run 2016“ galimybė lenktyniauti su naikintuvu - Šiaulių gidas

Bėgime „Runway Run 2016“ galimybė lenktyniauti su naikintuvu

Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazėje balandžio 2 dieną vyks vienas unikaliausių bėgimų Lietuvoje Šiaulių karinio aerodromo kilimo ir tūpimo taku „Runway Run 2016“! „Runway Run 2016“  – tai vienintelis toks Lietuvoje bėgimas kilimo ir tūpimo taku, kuriuo kyla ir leidžiasi Lietuvos karinių oro pajėgų orlaiviai kartu su NATO oro policijos misiją vykdančiais sąjungininkų naikintuvais. Šis bėgimas skirtas 12-osioms įstojimo į NATO aljansą metinėms paminėti, o jo dvasia persismelkusi bendrumo ir vienybės jausmu.

Kartu su Lietuvos kariais bėgs mūsų sąjungininkai, organizacijos, sporto klubai, mokymo įstaigos, pavieniai entuziastai ir visi norintys nuo jauniausio iki vyriausio. Bėgimo metu kilimo ir tūpimo takas nusispalvina nacionalinės atributikos spalvomis ir veda finišo link. Bėgimo distancija – 3000 metrų. Atstumą įveikti galima bėgant ar einant, svarbiausia – kartu ir viena kryptimi.

Šiais metais bėgimo dalyviams bus pasiūlyta nauja atrakcija, pasivaržyti su skrydžiui kylančiu NATO oro policijos misijos naikintuvu!

Renginio metu galėsite susipažinti su Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų naudojamais kariniais orlaiviais, NATO oro policijos misiją vykdančiu Ispanijos karinių oro pajėgų naikintuvu „Eurofighter Typhoon“, pilotais, Lietuvos kariuomenės karine ekspozicija, naudojama ginkluote, ekipuote, technika ir galėsite užduoti rūpimus klausimas apie privalomąją profesinę karo tarnybą.

Kiekvienas užsiregistravęs ir sėkmingai įveikęs distanciją bus apdovanotas unikaliu Lietuvos karinių oro pajėgų bėgimo „Runway Run 2016“ suvenyru bei pavaišintas kariška arbata ir koše. Ir, žinoma, nė vienas karinis renginys neįvyksta be karinio orkestro pasirodymo!

Svarbi informacija:

Data – 2016 m. balandžio 2 diena

Vieta – Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazė (įėjimas per senąjį automobilių turgų)

Laikas – vartai atsidaro 10.00 val.

Karinė ekspozicija – nuo 10.00 val.

Registracija – nuo 10.00 iki 11.15 val. (iš anksto neužsiregistravusiųjų)

Išvykimas į starto vietą – nuo 11.00 iki 11.50 val.

Startas – 12.00 val.

Renginio pabaiga – 15.00 val.

Šaltinis: null