AktualuŠvietimas

Akredituota nauja studijų programa – Sistemų administravimas

Šiaulių valstybinėje kolegijoje pradedama vykdyti nauja trumposios pakopos studijų programa Sistemų administravimas.

Į  studijas priimami asmenys, turintys vidurinį išsilavinimą. Trumposios pakopos studijų metu įgyta kvalifikacija suteikia teisę užsiimti profesine veikla ir (arba) tęsti studijas pagal koleginių studijų programas.

Šios 1,5 metų studijos ypač patrauklios profesinio mokymo įstaigų absolventams. Jas užbaigus ir vėliau stojant į profesinio bakalauro programas, nereikės studijuoti visus 3 metus (dalis studijų dalykų bus įskaityti iš trumposios pakopos studijų).

Šios pakopos studijos – tai kelias į aukštąjį mokslą, kuris leidžia rinktis trumpesnes studijas ir greičiau pradėti karjerą.

Stojantieji gali pretenduoti į valstybės finansuojamas vietas, programos studentai gali gauti skatinamąsias ir socialines stipendijas.

Programa sudaro sąlygas padidinti Šiaulių regione profesinį išsilavinimą įgijusių asmenų galimybes toliau gilinti žinias ir kompetencijas, įsidarbinti. Studijos orientuotos į specialistų rengimą, daug praktinės veiklos ir praktikų realiomis sąlygomis.

Pabaigę studijas absolventai gebės prižiūrėti, diegti ir administruoti kompiuterines sistemas ir tinklus, užtikrinti informacijos saugumą, pokyčių dokumentavimą, teikti techninę bei metodinę pagalbą kompiuterinių sistemų naudotojams.

Asmenys, baigę šias studijas, galės dirbti sistemų administratoriais informacinių ir ryšių technologijų sektoriaus verslo įmonėse, kitų sektorių organizacijų informacinių technologijų padaliniuose.

Informatikos mokslų katedros vedėja Ingrida Morkevičienė džiaugiasi, kad naujoji studijų programa jau sulaukė stojančiųjų susidomėjimo.

„Programos yra kuriamos ir atnaujinamos atsižvelgiant į darbdavių mums, kaip aukštajai mokyklai, išsakomus poreikius, lūkesčius. Šių dienų aktualijos diktuoja greitą tempą – Sistemų administravimo programa parengta būtent reaguojant į rinkos pokyčius ir tendencijas, atsižvelgiant į tai, kad specialistų trūkumas egzistuoja čia ir dabar. Ekspertai puikiai įvertino programai skirtą materialinę bazę, dėstytojų pasirengimą, socialinių partnerių įdirbį. Esame pasirengę startuoti ir parengti puikius specialistus“, – sako I. Morkevičienė.

Plačiau apie studijų programą galite sužinoti čia: https://svako.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos/informatikos-mokslai/trumposios-studijos-sistemu-administravimas

Domina studijos Šiaulių valstybinėje kolegijoje? Susisiekime jau dabar! Stojančiuosius konsultuojame telefonu  8 615 97 114, el. paštu priemimas@svako.lt arba Kolegijos centriniuose rūmuose (Aušros al. 40, 211 kab., Šiauliai).

2023 metų priėmimui siūlomų studijų programų sąrašas skelbiamas čia: https://svako.lt/lt/stojantiesiems/studiju-programos-formos-kaina.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai