Apdovanoti Šiaulių apskrities geriausieji

Gruodžio 7-ios ketvirtadienio vakarą Šiaulių arenoje iškilmingai nuaidėjo 2017 metų Šiaulių apskrities futbolo federacijos apdovanojimų ceremonija.

Šio vakaro programa prasidėjo anksčiau – pirmieji buvo pagerbti puikiai šį sezoną pasirodę Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai, vėliau šventės dalyviai buvo kviečiami stebėti Šiaulių arenoje vykusių Baltijos Futsal taurės varžybų tarp Lietuvos ir Latvijos rinktinių, kuriose susirinkusių žiūrovų džiaugsmui kiek netikėtai triumfavo lietuviai ir virš galvų kėlė Baltijos Futsal trofėjų.

Oficiali šventė startavo prezidento Gintaro Radavičiaus bei LFF generalinio sekretoriaus Nerijaus Dunausko sveikinimo žodžiais, o ŠAFF apdovanojimų šventėje buvo pagerbti partneriai, garbingus jubiliejus atšventusios futbolo legendos, LFF I-oje bei II-oje lygose dalyvavę apskrities klubai bei puikų sezoną ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje arenoje turėję Šiaulių futbolo teisėjai.

Visos šventės metu susirinkusius šventės kaltininkus bei svečius savo pasirodymais džiugino Lietuvos čempionas, futbolo kamuolio virtuozas Eduardas Butiuto bei puikiai žinoma dainininkė Laura Remeikienė bei jos studija.

Atskirų asmeninių bei komandinių apdovanojimų sulaukė Šiaulių „Gintros-Universiteto” merginos. Lietuvos čempionėms LFF atstovai įteikė jau 16-ąjį Lietuvos moterų futbolo A lygos titulą bei liaupsino už puikius rezultatus pasiektus Europos fronte, o taip pat buvo nominuotos ir trys šiauliečių futbolininkės.

Geriausia 2017 metų A lygos vartininke jau 10-ąjį kartą per savo karjerą buvo pripažinta Greta Kaselytė. Geriausios A lygos gynėjos apdovanojimas atiteko Vestinai Neverdauskaitei, o geriausios lygos legionierės vardą užsitarnavo namibietė Zenatha Coleman, kuri taip pat buvo ir rezultatyviausia čempionato žaidėja su 59 tiksliais smūgiais. Buvęs garsus Lietuvos futbolininkas Romanas Skeivys, kuris į šalies futbolo metraščius yra patekęs ir kaip vienas iš nedaugelio žaidėjų Lietuvos futbolo pirmenybėse pelniusių virš 100 įvarčių įsteigė specialų prizą geriausiai šių metų „Gintros-Universiteto” žaidėjai. Ja buvo pripažinta puikų sezoną turėjusi Greta Kaselytė. Taip pat merginoms atskirą dovaną visai komandai įteikė ir „Adiados” komandos atstovas Mantas Zemeckas.

Puikiai Žemaitijos veteranų pirmenybėse pasirodžiusi „Šiaulių Tigrų” ekipa buvo apdovanota šventės metu. Šiauliečiai užėmė antrąją vietą, o taurę ir medalius žaidėjams įteikė Telšių apskrities futbolo federacijos valdybos narys Darius Preibys. Geriausiu žaidėju komandoje šį sezoną pripažintas Paulius Aukštikalnis.

Dar vyresni Šiaulių futbolo žaidėjai – senjorai Lietuvoje užėmė trečiąją vietą bei taip pat buvo pagerti šventės metu, o jiems trečiosios vietos taurę įteikė Šiaulių miesto vicemeras Justinas Sartauskas. Atskiro paminėjimo vertas ir gausių aplodismentų sulaukęs legendinis Šiaulių futbolo žaidėjas bei treneris Romualdas Urnikis, kuris sulaukė prizo už asmeninius futbolo pasiekimus Šiauliuose bei visoje Lietuvoje.

Po šių apdovanojimų šventė perėjo prie visų lauktos dalies – LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybių apdovanojimų, kurie startavo geriausiųjų žaidėjų pagerbimu. Geriausių pirmenybių vartininkų išrinktas „ŠSPC-Radviliškis” atstovas Aurimas Žirgulis, geriausiojo gynėjo titulas šiemet atiteko FK „Fanai” žaidėjui Pauliui Stalmačenkai, geriausiojo saugo apdovanojimas atiteko Ginkūnų „Šauliai-Dakaras” žaidėjui Pauliui Aukštikalniui, o geriausiu puolėju išrinktas „Adiados” žaidėjas Vytautas Ramanauskas.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Vytaras Bloškys, kuris šiemet FK „Fanai” ekipai pelnė 17 įvarčių bei buvo didžiausias varžovų vartininkų siaubas. Taip pat buvo išrinktas ir geriausias visų pirmenybių žaidėjas, kuriuo tapo tas pats Vytaras Bloškys. Šiam žaidėjui asmeninį, 250 eurų vertės prizą įsteigė Mantas Zemeckas.

Po asmeninių prizų buvo apdovanotos ir pirmenybėse dalyvavusios komandos bei jų geriausi žaidėjai. Devintoje vietoje liko Kelmės „Kražantė” – geriausias komandos žaidėjas Kęstas Krincius, aštuntoje vietoje – Pakruojo „Kruoja-Kupsc” – geriausias komandos žaidėjas Vytautas Kukelka, septintąją vietą užėmė FK „Savanoris” – geriausias komandos žaidėjas Marius Medišauskas, šešta liko Kuršėnų „Venta” – geriausias komandos žaidėjas Mantas Kazlauskas, penktas – „Saulininkas-OBLT” – geriausias komandos žaidėjas Arijandas Stankevičius, ketvirtąją vietą iškovojo „Adiada” – geriausias komandos žaidėjas Gerdas Zemeckas.

Po šių komandų ir žaidėjų pagerbimo laukė labiausiai laukti prizininkų apdovanojimai, kuriems prizus teikė Šiaulių miesto sporto skyriaus vedėjas Gintaras Jasiūnas bei ŠAFF prezidentas Gintaras Radavičius. Trečiąją vietą pirmenybėse iškovojo Ginkūnų „Šauliai-Dakaras” žaidėjai, kuriems buvo įteikti trečiosios vietos medaliai bei taurė, o geriausiam komandos žaidėjui Mindaugui Toleikiui ir asmeninis prizas.

Antri liko bei sidabro medalius ir antrosios vietos taurę apdovanojimų metu atsiėmė „ŠSPC-Radviliškio” futbolininkai, tarp kurių šį sezoną išsiskyrė geriausiu komandos žaidėju pripažintas Nerijus Volkovas.

ŠAFF apdovanojimų šventę vainikavo LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybių čempionų pagerbimas. Čempionais 2017 metų sezone tapo FK „Fanai”, kuriems įteikti medaliai, nugalėtojų taurė, o geriausiu žaidėju komandoje išrinktas Nerijus Garuckas. Taip pat „fanams” įteikta pereinamoji pirmenybių taurė, ant kurios nuo šiol puikuosis ir FK „Fanai” pavadinimas.

Šaltinis: null