Beprotiškai fantastiškas bardų festivalis “Mūsų dienos 2016”

Jau aštuntą kartą Šiaulių universiteto gimnazija organizuoja respublikinį dainuojamosios poezijos festivalį – konkursą „Mūsų dienos kaip šventė“. Festivalio prodiuseris Kęstutis Stoškus spaudos konferencijoje pasakojo, kad nuo 2008 m. vykstantis renginys įprasmina maestro Vytauto Kernagio atminimą ir skatina domėtis šio žanro atlikėjų muzikiniu palikimu, populiarina bardų muziką, sudaro sąlygas skleistis moksleivių kūrybai ir saviraiškai.

Šiais metais festivalis – konkursas „Mūsų dienos 2016“ visus kviečia balandžio 14 d. 15 val. Šiaulių kultūros centre. Šį ypatingą renginį žiūrovai galės aplankyti nemokamai.

Į festivalį – konkursą kviečiami atvykti visos respublikos gimnazinių klasių moksleiviai. Atlikėjai turi parengti dvi dainas: vieną – savos kūrybos, kitą – V. Kernagio.

Anot K. Stoškaus, kasmet į renginį atvyksta vidutiniškai apie 20 kolektyvų: duetų, ansamblių iš įvairių Lietuvos miestų gimnazijų. Šiais metais dalyvaus gimnazistai iš Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Ukmergės, Rokiškio, Zarasų ir Joniškio.

Festivalio-konkurso komisijai pirmininkaus dainuojamosios poezijos atlikėjas ir dainų autorius Virgis Stakėnas, aktorius ir režisierius, bardas Aidas Giniotis, mokslų daktarė, pedagogė ir grupės KITAVA vokalistė Rasa Stoškuvienė, lietuvių kalbos mokytoja-ekspertė Vida Marcišauskaitė.

Šaltinis: null