Centukų aikštė pasipuošė lietuviškų tautinių juostų raštais

Švietimo įstaigų ir kitų organizacijų  itin pamėgtas tradicinis pleneras „Rudens mozaika“ šiemet pasipuošė lietuviškų tautinių juostų raštais. 782 Šiaulių miesto gimtadieniui ir Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtas renginys šiemet pavadintas „Juostos Lietuvos šimtmečiui“.

Daugiau nuotraukų čia.

Prikėlimo aikštės skveras vėl sumirgėjo ryškiomis spalvomis. Šiemet į plenerą ,,Rudens mozaika 2018“ susirinko beveik pusšimtis dalyvių: ikimokyklinio ugdymo įstaigos, progimnazijos ir gimnazijos, kitos švietimo įstaigos. Iš įvairių gamtinių medžiagų, sodo ir daržo gėrybių vaikai ir suaugę kūrė mozaikas, kuriose galima įžvelgti tautinių kostiumų, audinių, juostų raštus.

Plenero dalyvius pasveikino Šiaulių miesto mero pavaduotojas Domas Griškevičius, Švietimo, kultūros ir sporto departamento vadovė Asta Lesauskienė, Šiaulių miesto tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto pirmininko pavaduotoja Zina Žuklijienė.

Plenero atidarymo metu savo muzika susirinkusiuosius džiugino Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos moksleiviai ir jų mokytojai.

Plenerą ,,Rudens mozaika“ organizuoja Šiaulių lopšelis-darželis ,,Coliukė“ ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyrius. Šiauliečius ir miesto svečius spalvingos mozaikos džiugins iki spalio 1-osios.

 

Šiaulių miesto savivaldybės informacija