Dainų progimnazijoje – pirmokų šventė „100 dienų, kai pirmokas esu“

dscf5002-1Gruodžio 15 d. progimnazijoje vyko pirmųjų klasių mokinių šventė „100 dienų, kai pirmokas esu“, į kurią susirinko gausus tėvelių, senelių būrys.

3b klasės mokiniams mojuojant popieriniais delniukais su  skaičiumi 100, pirmųjų  klasių mokiniai iškilmingai įžygiavo į salę. Šventę pradėjo 1a klasės mokinė Adrija Bliūdžiūtė, kuri padainavo dainą  „Pasakų šaly“. Į svečius pas pirmokus atvyko zuikis Puikis ir lapė Snapė (5a klasės mokinės Kamilė Letukaitė ir Danielė Marija Blekaitytė). Jie patikrino, ar pirmokai pažįsta skaičius ir raides. Kiekviena klasė paruošė savo pasirodymą. Spalvingai  pasipuošę 1a klasės mokiniai tapo šimtakoju ir padainavo dainelę apie jį. 1b klasės mokiniai atliko skambią dainą „Šarkos švarkas“. 1c klasės mokiniai paruošė gražų pasirodymą apie nykštukus ir snieguolę. 1d klasės mokiniai dainuodami pristatė miško žvėrelius, o 1e klasės mokiniai suvaidino pasakėlę bei supažindino su skaičiais. 1a klasės mokiniai Meida Mateikaitė ir Arnas Sauleika padeklamavo eilėraštį apie tai, ko galima mokykloje išmokti.

Kartu su zuikiu ir lape pirmokai iškilmingai pasižadėjo stropiai mokytis, būti drausmingais, tausoti mokyklos turtą, užjausti  draugą, padėti nelaimėje, stengtis užaugti geru žmogumi.  Už tai, kad pirmokai daug išmoko per 100 dienų, kiškis su lape kiekvienai klasei įteikė saldų prizą – keksiukus. Šventę užbaigė 1b klasės solistė Viltė Paplauskaitė, atlikusi dainą „Angelas“.  Šventės metu skambėjo dainos, kurias išmokė muzikos mokytojos Indrė Šukytė ir Gitana Norvaišienė.

Šimto  mylių kelionė į žinių pasaulį prasidėjo pirmuoju žingsniu ir pirmokai visiems įrodė, kad jau sėkmingai nužingsniavo savo pirmąjį šimtą.  Jiems mokykloje įdomu, nes čia gyvena visos paslaptys, į kurias randa atsakymus. Džiaugiamės, kad per šį laikotarpį pirmokai sėkmingai adaptavosi, susipažino su mokykline veikla, susirado naujų draugų, daug išmoko.

                    Informaciją  parengė  pradinio ugdymo mokytoja metodininkė  Rima Dilinskienė