AktualuŠiauliaiVerslas

Dėmesio! Mobili COVID-19 skiepijimo komanda gali atvykti į Jūsų įmonę arba pas senjorus į namus

Raginame Šiaulių miesto įmones pasirūpinti savo darbuotojų sveikata – mobili skiepijimo komanda atvyks pas jus į įmonę ir paskiepys vakcina nuo COVID-19 ligos.

Jums tereikia: 1. Pasiteirauti darbuotojų, kokio gamintojo vakcina jie norėtų pasiskiepyti. 2. Užpildyti formą, kurią rasite čia: https://bit.ly/3vQqqHi

Skiepijimo vieta ir laikas bus suderintas individualiai atsižvelgiant į pateiktą informaciją. Mobili komanda atvyks į Jūsų įmonę, jei joje bus trisdešimt ar daugiau darbuotojų, norinčių pasiskiepyti.

*******************************

Raginame visus 70 metų ir vyresnius Šiaulių miesto gyventojus, negalinčius atvykti į vakcinavimo centrą, pasirūpinti savo sveikata – mobili skiepijimo komanda atvyks pas Jus į įmonę ir paskiepys vakcina nuo COVID-19 ligos.

Jums tereikia: 1. Paskambinti trumpuoju Šiaulių miesto numeriu 1863 ir paspausti 4 mygtuką. 2. Savivaldybės specialistui pateikti informaciją apie norimą vakciną, savo gyvenamosios vietos adresą ir kontaktinius duomenis. 3. Susitarti dėl tinkamo mobiliosios komandos atvykimo laiko. 

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai