Draugystės su kariuomene įvertinimas – „Auksinė krivūlė“

Minint Vietos savivaldos dieną Vilniuje „Auksinės krivūlės“ apdovanojimais už ryškiausias iniciatyvas ir darbus pagerbtos Lietuvos savivaldybės. Lietuvos savivaldybių asociacijos organizuotame renginyje svarbiausią Lietuvoje savivaldos apdovanojimą šiemet pelnė ir Šiauliai. Įvertintas glaudus miesto savivaldos ryšys su kariuomenės padaliniais.

Sostinėje vykusių „Auksinės krivūlės“ apdovanojimų metu visos šalies ministerijos, o taip pat Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje, Lietuvos verslo konfederacija bei Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba paskelbė savo įsteigtų nominacijų laureatus ir įteikė joms apdovanojimus. Šiaulių miesto savivaldybei įteikta Krašto apsaugos ministerijos nominacija „Už nuolatinį ir glaudų ryšį su Lietuvos kariuomenės padaliniais“. Savivaldos apdovanojimų ceremonijoje dalyvavo Šiaulių mero pavaduotojas Domas Griškevičius ir Savivaldybės administracijos direktorius Antanas Bartulis.

„Įteikdamas apdovanojimą KAM ministras Raimundas Karoblis akcentavo, kad Šiauliai nominuoti ne dėl vienos iniciatyvos, o už nuolatinį bendradarbiavimą su kariuomene įvairiausiose srityse. Kalbėta apie puikius santykius su Krašto apsaugos savanorių pajėgų (KASP) Prisikėlimo apygardos 6-aja rinktine, apie vis labiau žinomą bėgimą oro uosto pakilimo taku „Runway Run“, 15 metų vykdomas NATO misijas, taip pat – pastangas kuriant naują kariuomenės batalioną“, – sakė mero pavaduotojas Domas Griškevičius.

Šiemet gauta „Auksinė krivūlė“ jau šeštoji. 2005 metais Šiaulių miestui įteikta Švietimo ir mokslo ministerijos, 2010 metais Aplinkos ministerijos krivūlės. 2011 metais Užsienio reikalų ministerija įteikė krivūlę „Už europietiškos tapatybės puoselėjimą“, 2014 metais Švietimo ir mokslo ministerija – „Už lygių galimybių užtikrinimą, siekiant švietimo kokybės“. Pernai miestui atiteko Susisiekimo ministerijos krivūlė „Už didžiausią pažangą gerinant eismo saugą“.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija