FA „Šiauliai“ laimėjo pirmąjį turnyrą

Naujai suburta komanda FA „Šiauliai” dalyvavo pirmajame savo turnyre ir tapo jo nugalėtojais.

„Žemaitijos taurės” turnyre šiauliečiai varžėsi su Telšių „Džiugo B” ekipa, FK „Akmenės Cementu” ir Plungės „Babrungu”. „Šiauliai” turnyre sužaidė trejas rungtynes.

Pirmosiose rungtynėse FA „Šiauliai” rezultatu 4:2 iškovojo pergalę prieš Telšių „Džiugo B” komandą. Šiose rungtynėse FA „Šiauliai” gretose pasižymėjo Dovydas Medžiaušis, Vytautas Mituzas, Henrikas Kubulkis bei Sergej Amirzian.

„Žemaitijos taurėje” antrąją pergalę į savo sąskaitą šiauliečiai įsirašė rungtyniaudami prieš Naujosios Akmenės komandą. Šiauliečiai net 10:1 sutriuškino FK „Akmenės Cementą”. FA „Šiauliai” gretose keturis įvarčius įmušė Sergej Amirzian, du įvarčius pelnė Vytautas Mituzas, po vieną pridėjo Mindaugas Toleikis, Henrikas Kubulkis, Edas Romanovas ir Artūras Ankudinovas.

Paskutinėse tunyro rungtynėse buvo žaista su Plungės „Babrungu”. Ir šiose rungtynėse komanda iš Šiaulių užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą bei šventė užtikrintą pergalę rezultatu 2:0. Įvarčius paskutinėse rungtynėse pelnė Sergej Amirzian ir Mantas Štankelis. Ši pergalė leido šiauliečiams į viršų kelti turnyro nugalėtojų taurę. FA „Šiauliai” komandos gretose buvo išrinktas ir geriausias komandos žaidėjas turnyre, kuriuo tapo Sergej Amirzian.

Po turnyro komandos vyriausiasis treneris Renatas Vestartas džiaugėsi, jog greitai pavyko suburti gerą kolektyvą iš visos Šiaulių apskrities: „Komandos komplektaciją pradėjome dar sausio mėnesį, o treniruotis pradėjome nuo vasario 28 dienos, šiuo metu komandos žaidėjų amžiaus vidurkis – 20 metų. Komandos pagrindą sudaro buvę ir esami Šiaulių futbolo akademijos auklėtiniai, prisijungė keli žaidėjai iš kitų Šiaulių apskrities miestų – Airidas Jocas ir Mantas Kazlauskas – kuršėniškiai, Mantas Štankelis – radviliškietis ir Kornelijus Petraukas, kuris kilęs iš Kelmės, bet ilgą laiką tobulėjo mūsų akademijoje. Taip pat prisijungė kiek vyresni šiauliečiai – Vytautas Mituzas, Mindaugas Toleikis, Gediminas Čeponkus, Darius Gulbinas, Justinas Kuizinas, Marius Baziulis ir akademijoje treneriu dirbantis Artūras Ankudinovas, visi šie žaidėjai padės mūsų jaunimui „grūdintis” bei pradėti pirmuosius žingsnius vyrų futbole. Kalbant apie turnyrą, matosi, kad pavyko greitai suburti gerą kolektyvą. Lyginant su kitomis komandomis, pradėjome ankščiau treniruotis ir tai atsispindi rezultatuose, bet iki II lygos pirmenybių dar liko laiko, todėl tikrasis komandų pajėgumas išryškės tik prasidėjus oficialioms rungtynėms.”

FA „Šiauliai” artimiausias draugiškas rungtynes žais kovo 25 dieną, 16 valandą su Kretingos „Minija”. Rungtynės vyks Gytarių dirbtinės dangos stadione.