Gražiausi Baltarusijos balsai kviečia į pasaulio hitų koncertą Šiauliuose

Vokalinė grupė „Tyras balsas“ yra penkių talentingų dainininkų, iš kurių kiekvienas turi didelę patirtį, kūrybinė grupė.

Koncertas balandžio 26 d. (penktadienį) 19 val. koncertų salėje „Saulė“.

Grupė egzistuoja jau daugiau nei 20 metų, ir šiandien tai yra vienintelis tokio pobūdžio kolektyvas, dainuojantis visus žinomus muzikos žanrus ir stilius, su orkestru ir “a’cappella” (be instrumentinio pritarimo). Kolektyvo unikalios koncepcijos pagrindas yra “gyvi” balsai. Intonacinis išraiškingumas, stiliaus jausmas, dainavimas 15 kalbų, plastika, meniniškumas, humoro jausmas ir natūralus žavesys susijungia į viena. Originali polifonija, vokaliniai dialogai ir nepamirštami hitai yra tai, ką kolektyvas pasiskolino iš legendinės grupės „PESNYARY“. Visų žanrų muzikos kūriniai grakščiai persipina į vieną didelę muzikos šventę.

Menininkai pasirodo geriausiose koncertų salėse Baltarusijoje ir kitose šalyse. Tarp jų: ​​Valstybės Kremliaus rūmai ir SK “Olimpinis” (Maskva), Ledo rūmai ir Didžioji koncertų salė “Oktiabriskij”(Sankt Peterburgas) ir kt.

2014 m. rugpjūčio 25 d. komanda buvo apdovanota garbės pavadinimu “Nusipelnęs Baltarusijos Respublikos kolektyvas.

“…Juos vadina Baltarusijos Tureckio choras”

„Tyras balsas “- tai ne tik griežtos klasikos įvaizdis, bet ir fontanas emocijų bei visų laikų ir tautų estrados hitų uždegantis atlikimas.

Bilietai čia.

Bilieto kaina: 12.00 – 20,00 eur