AktualuSportas

Į Šiaulius atkeliauja Europos motokroso čempionatas

2024 m. birželio 29-30 d. į Šiaulius atkeliauja jau net ir 2024 m. Europos Motokroso EMX65/EMX85 Šiaurės ir Centrinės zonų pusfinalis bei Europos Motokroso Moterų Čempionato V etapas.

Europos motokroso čempionatas – tai pačių stipriausių Europoje sportininkų kovos motokroso trasoje. Šiame pusfinalyje dalyvaus Šiaurės zonos ir Centrinės zonos stipriausi sportininkai net iš 16 šalių: Austrijos, Belgijos, Čekijos, Danijos, Didžiosios Britanijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Nyderlandų, Norvegijos, Slovakijos, Suomijos, Švedijos, Ukrainos, Vokietijos. Europos Motokroso Čempionatas, vyksiantis Šiauliuose skirtas vaikams ir jaunimui nuo 8 iki 14 metų. Čempionate dalyvauja EMX65 ir EMX85 klasių sportininkai, kurie varžosi keturiose zonose: Šiaurės, Centro, Pietų rytinės, Pietų vakarinės.

Europos Moterų Motokroso čempionate dalyvauja sportininkės iš visos Europos, atvyksta stiprios sportininkės, kurios dalyvauja ir pasaulio čempionate.

Taip pat visų laukia organizatoriaus DOVANA – profesionalių moto akrobatų (Freestyle) sportininkų pasirodymas!

Europos Čempionato papildomi varžybų nuostatai, tvarkaraštis ir dalyvių sąrašas lmsf.lt: https://www.lmsf.lt/…/2024-m-europos-motokroso-emx65…/

Šeštadienį nuo 11.30 val. vyks kvalifikaciniai važiavimai dėl patekimo į finalą sekmadienį.

Sekmadienio programoje – finaliniai važiavimai ir motoakrobato Pavel Antovov (@pavelantonov32) pasirodymai. Pradžia 11.30 val.

Bilietai parduodami renginio dieną vietoje. Kaina 15 eur, bilietas galioja dviems dienoms. Vaikams iki 12 metų nemokamai. 

Šiaulių turizmo informacijos centro informacija. Andriaus Lauciaus nuotr.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite:

Artimiausi Renginiai