Ieškančiųjų darbo dėmesiui: pirmą kartą Šiauliuose vyks mugė „Turime tau darbą!“

Šiauliuose pirmą kartą organizuojama mugė „Turime tau darbą!“. Unikalaus renginio metu moksleiviai, studentai bei darbo ieškantys asmenys turės galimybę akis į akį pabendrauti su įvariomis įmonėmis ir mokymosi įstaigomis.

Kodėl neformalus bendravimas su būsimais darbdaviais padės greičiau rasti darbą bei kodėl mugė – puiki vieta norintiesiems persikvalifikuoti?

Idealus būdas užmegzti kontaktą su darbdaviu

Darbdavius ir aukštąsias mokyklas į vieną erdvę sukviesianti mugė „Turime tau darbą!“ yra ideali erdvė norintiems užmegzti naudingus kontaktus, o galbūt ir galimybė pristatyti save norimai įmonei ir taip gauti darbą. Mugėje dalyvaus įvairūs sėkmingi verslai, tokie kaip: UAB „Bitė Lietuva“, AB „Telia Lietuva“, UAB „Trelo“, bei daugelis kitų verslų. Iš viso mugės metu ieškantys darbo specialistai galės pabendrauti su beveik 15 įmonių, kurios pristatys turimas laisvas pozicijas, pasidalins informacija apie save. Tad ieškantys darbo asmenys turės išskirtinę galimybę ne tik pretenduoti į norimas darbo vietas, bet ir galės gyvai pabendrauti su darbdaviais, būti tikri, kad juos pastebės norima įmonė.

Mugėje dalyvaujančios įmonės ieško vadybininkų, klientų aptarnavimo specialistų, finansų konsultantų, autoelektikų, darbų vadovų, socialinių darbuotojų su senyvo amžiaus asmenimis, įvairios kvalifikacijos montuotojų, sandėlio ir gamybos darbuotojų, gamybos procesų meistrų, bei kitokių profesijų atstovų. Renginio metu dalyviai gali apsikeisti vizitinėmis kortelėmis, aptarti darbo klausimus, susipažinti su įvairių pozicijų reikalavimais ir darbdavio taikomomis skatinamosiomis priemonėmis. Taip pat organizatoriai nori pabrėžti, jog mugėje dalyvaus VŠĮ Ukrainiečių integracijos centras „Malva“, kuri padeda susirasti darbą ir įsitvirtinti.. Todėl organizatoriai prašo šia informacija pasidalinti su interesantais.

Laukiami moksleiviai bei norintieji persikvalifikuoti

Mugėje bus galima susipažinti su įmonėmis ir jų siūlomomis pozicijomis, taip pat – gauti vertingos informacijos apie studijas bei persikvalifikavimo galimybes. Renginyje dalyvaus ugdymo įstaigos, kurios organizuoja kursus ir mokymus, kurių metų specialistai gali kelti savo kompetencijas, įgyti vertingų žinių. Labai svarbu ir tai, kad greitai kintančios darbo rinkos tendencijos dažnai diktuoja ir tai, kad kai kurių specialistų itin trūksta. Tad, norint sėkmingai rasti darbą, išauga poreikis keisti kvalifikaciją, įgyti naują specialybę. Todėl mugė – puiki erdvė svarstantiesiems galimybes sėkmingai prisitaikyti prie kintančios darbo rinkos, sužinoti efektyviausius būdus keisti profesiją ar susipažinti su studijų galimybėmis. Renginio metu bus galima pabendrauti su Kazimiero Simonavičiaus universitu, Šiaulių valstybine kolegija, Šiaulių technologijų mokymo atstovais ir sužinoti naudingos informacijos apie studijas ir kursus.

Mugė, kurioje atsiveria naujos karjeros galimybės

Renginys vyks kovo 26 dieną nuo 10 iki 17 valandos „Šiaulių arenoje“. Tai pirmoji Lietuvoje mugė, kuri skirta darbuotojams ir darbdaviams iš visų veiklos sričių, tiek moksleiviams ir ugdymo įstaigoms. Renginyje galima dalyvauti įvairiausių sričių specialistams bei pabendrauti su itin daug sėkmingų, darbuotojų ieškančių įmonių. Draugiškas, neformalus bendravimas tarp specialistų ir verslo užtikrina didesnes galimybes būti pastebėtam kaip potencialiam darbuotojui, o gyvas bendravimas leidžia geriau atskleisti save, išvengti gyvenimo aprašymų siuntinėjimo internetu ir net daugiau sužinoti apie siūlomas darbo vietas, užduoti rūpimus klausimų.

Dalyvių sąrašas:

– Kazimiero Simonavičiaus universitetas

– Šiaulių valstybinė kolegija

– Šiaulių technologijų mokymo centras

– VŠĮ Ukrainiečių intergracijos centras MALVA

– Užimtumo tarnybos Šiaulių klientų aptarnavimo departamento ir Šiaulių regioninio karjeros centro „Karjeras“ atstovai

– Užimtumo tarnyba, Šiaulių klientų aptarnavimo departamentas

– UAB Bitė Lietuva

– UAB Sorbum LT

– UAB Finansinių sprendimų agentūra

– UAB Baltic Champs

– UAB Trelo

– AB Telia Lietuva

– UAB Metso Outotec Lithuania

– Compesa Life Vienna Insurance group – SE Lietuvos filialas

– VŠĮ Baltijos optimalūs sprendimai

– UAB IKI Lietuva

Visas naujienas sekite čia: https://fb.me/e/2Xcegp8kp

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: