Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ryzenina/domains/siauliugidas.lt/public_html/wp-content/themes/colormag/functions.php on line 74
Iš darbo mašinos vogė kurą, pričiuptas bandė papirkti - Šiaulių gidas

Iš darbo mašinos vogė kurą, pričiuptas bandė papirkti

Bandęs savo nusikalstamą veiką užglaistyti kyšiu, vyras tapo įtariamuoju dėl dar vienos nusikalstamos veikos – pareigūnų papirkimo.

Kovo 4-osios paryčiais Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai, konvojavę dėl nusikaltimo sulaikytą asmenį, Šiaulių r., Žeimių k., pastebėjo stovintį pienovežį. Prie jo mindžiukavęs vyriškis iš transporto priemonės pylėsi degalus į plastikines talpas. Užkalbintas policijos pareigūnų vairuotojas badė išsisukinėti iš situacijos, aiškindamas, kad norėjo atkabinti priekabą ir pienovežį įvaryti į kiemą pas ūkininką. Tačiau pareigūnams jo pasakojimas kėlė šypseną, nes apie vyro veiksmus iškalbingai liudijo netoli transporto priemonės gulėjusi kurui perpilti naudota žarna.

Supratęs, kad yra pričiuptas su įkalčiais, 53 metų Telšių rajono gyventojas pradėjo su pareigūnais derybas –  prisipažinęs, kad dirba bendrovėje vairuotoju ir norėtų išvengti nemalonumų su darbdaviu, dėl pažeidimo nefiksavimo  pareigūnams pasiūlė 50 eurų atlygį. Nors vyras policininkų buvo įspėtas dėl gresiančios baudžiamosios atsakomybės už pareigūnų papirkimą, tačiau tai jo nesustabdė ir jis nesiliovė įkalbinėti pareigūnų. Todėl vairuotojas buvo atvežtas į policijos komisariatą, jam dėl papirkimo pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Vairuotojo atžvilgiu atliekamas ir tyrimas dėl galimo neteisėto kuro pylimo. Taigi noras kyšiu išvengti atsakomybės vyrui buvo nesėkmingas, nes tokiu elgesiu jis „užsidirbo“ baudžiamąją bylą dėl papirkimo. O už tai gresia laisvės atėmimas iki 5 metų.

Šaltinis: null