Įsteigta Šiaulių universiteto alumnų asociacija

Akvilės-Gulbinienės-nuotr.(1)

Balandžio 16 dieną Šiaulių universitete susirinko daugiau kaip pusšimtis alumnų, kurie tapo savo alma mater alumnų asociacijos steigėjais. Įsteigtos Šiaulių universiteto alumnų asociacijos prezidentu išrinktas absolventas Klaidas Palikevičius. Konferencijoje buvo patvirtinti asociacijos įstatai, išrinkta Valdyba ir Kontrolės komitetas.

Steigiamosios Šiaulių universiteto alumnų asociacijos konferencijos metu buvo renkamas kuriamos organizacijos prezidentas, Valdyba ir Kontrolės komisija, buvo tvirtinami įstatai. Konferencija vyko sklandžiai ir visi darbotvarkėje numatyti uždaviniai įgyvendinti.

Šiaulių universiteto alumnų asociacijos prezidentu išrinktas Šiaulių universiteto absolventas, Šiaulių universiteto tarybos narys, UAB „Mantijų karalius“ plėtros vadovas Klaidas Palikevičius.

K. Palikevičius: „Steigiamoji konferencija parodė, jog ėjome teisingu keliu, absolventai nori nenutolti nuo savo alma mater. Artimiausiu metu su išrinktais Valdybos nariais rinksimės į pirmąjį posėdį, jo metu ir aptarsime tolesnę veiklą. Svarbiausia, mano nuomone, – skleisti žinią ir nesustoti augti. Jaučiu savo universiteto alumnų, studentų ir kitų aukštųjų mokyklų alumnų organizacijų palaikymą ir paskatinimą, tad su užsidegimu dirbsime toliau.“

Šiaulių universiteto alumnų asociacijos valdybos nariais tapo absolventė LR generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Gabrielė Gendvilaitė, UAB SPLIUS pardavimų vadybininkė Stasė Vyčiūtė, UAB „Fiberta“ komercijos direktorius Tautvydas Milaknis, LR Seimo narys, politikas, pedagogas Valerij Simulik, architektas projektuotojas Vidmantas Butvydas, reklamos agentūros „Greita reklama“ vadovas Paulius
Kliučininkas.

T. Milaknis: „Svarbiausia – pirmieji žingsniai, planas, pagal kurį dirbsime. Turime nusimatyti realias darbo gaires ir patys suvokti, ko tiksliai norime, ko tiksliai sieksime.“

Šiaulių universiteto alumnų asociacijos kontrolės komisijos nariais išrinkti Šiaulių universiteto Komunikacijos ir rinkodaros tarnybos vyresn. specialistė Ieva Grinienė, statybininkas inžinierius Richardas Šopa ir žurnalistas, filmų kūrėjas, televizijos laidų redaktorius Gediminas Beržinis.

Patvirtintas svarbiausias Šiaulių universiteto alumnų asociacijos įstatų dokumentų projektas, kuriame numatyta, kad prezidento kadencija – 2 metai, valdybos narių – 1 metai.

Šaltinis: null