Jaukus Advento vakaras “Gerumas tas gyvenimas, gerumas”

Adventas – metas įprasminti laiką, išreikšti gerumą, dalintis juo tarsi duona.
“Laiptų galerija” šį laikotarpį kviečia pasitikti ir gyventi su neskubėjimu ir gerumu. Tiesiog pabūnant, klausantis muzikos, dalinantis geromis emocijomis, šypsenomis ir dovanomis.

Gruodžio 18 d., (pirmadienį), rengiamas Advento vakaras prie arbatos. Pavadinimą pasufleravo Justino Marcinkevičiaus eilės: “Gerumas tas gyvenimas, gerumas”. Prie arbatos kviečiami visi šiauliečiai, vakaro viešnios – Motinos Teresės šeimų namų gyventojos.

Susirinkusiems muzikuos Lietuvos ir užsienio scenose žinomi bei tarptautinių konkursų laurus skinantys klasikinės muzikos atlikėjai: Natalija Katilienė (sopranas, Vilnius), Stein Skjervold (baritonas, Norvegija), Eglė Perkumaitė (fortepijonas, Vilnius). ,,Žiemos eskizai“ – tai šviesios, smagios muzikos programa, kurioje žiemos eskizai atsispindės lietuviškų dainų tekstuose, o prancūzų kompozitoriai suteiks nuotaikos žaismingumą ir nerūpestingumą pasakojant personažų meilės istorijas.

Vakaro metu užsienio ir lietuvių autorių kūrybą skaitys Valstybinio Šiaulių dramos teatro aktoriai Monika Šaltytė, Nomeda Bėčiūtė, Juozas Bindokas. Bus galima išgirsti ir garsių rašytojų kūrybos, ir nostalgiškų vaikiškų eilių, ir šv. Pranciškaus Asyžiečio žodžių. Kalėdinėmis giesmėmis džiugins Šiaulių
miesto kultūros centro „Laiptų galerijos“ folkloro ansamblis “Salduvė”.

Vakaro metu veiks drabužių ir aksesuarų butikas, kur bus galima mainytis geros kokybės rūbais bei papuošalais, knygomis. Makiažo paslaptimis dalinsis visažistė Ieva Mitigailienė, knygos „Makiažo formulės“ autorė. Klausysimės, įsiklausysime, šnekučiuosimės prie arbatos ir skanėstų, fotografuosimės prie tikros Kalėdų eglės. Ar turite laiko gerumui?

Laukiame “Laiptų galerijoje” gruodžio 18 d. 17 valandą. Bilietas – dovana – 5 Eur

Šaltinis: null