Jauna pareigūnė ne tarnybos metu sulaikė sugėrovą sumušusį šiaulietį

Prieš pusantrų metų Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariate tyrėja pradėjusi dirbti Mykolo Romerio universiteto absolventė Eglė Norvaišienė paros laiko į tarnybos metą ir laisvalaikį neskirsto, nes mano, kad ne tarnybos metu būti laisvam nuo pareigos atlikimo policijos pareigūnui neišeina. Policijos pareigūno profesija – tai tiesiog gyvenimo būdas, tai – žmogaus pašaukimas visur ir visada pažaboti blogį ir padėti žmogui.

Kovo 18-osios vakare, apie 21 val., tyrėja su drauge išėjo pro Vasario 16-osios gatvėje esančio sporto klubo duris ir išvydo prie netoliese esančios kavinės už veido susigriebusį vyrą. Prišokusi prie jo, pareigūnė pasiteiravo, ar jam viskas gerai, tačiau, išvydusi kruviną veidą, suprato, kad vyras sumuštas. Šiaulietis parodė ranka, kur link pasišalino jo skriaudėjas. Sužalotąjį palikusi draugės globai, vedama profesinis azarto tyrėja pasileido nurodyta kryptimi. Netoli P. Višinskio gatvės ji pamatė šlitiniuojantį vyrą. Pasivijusi jį, prisistatė esanti policijos pareigūnė ir, čiupusi už pakarpos, atvesdino iki įvykio vietos. Neblaivus vyras pareigūnei pakluso. Iškvietusi tuo metu mieste dirbusius kolegas, Eglė įtariamąjį perdavė jiems. 46 metų sulaikytajam buvo nustatytas 2,04 prom. girtumas. Jam pradėtas ikiteisminis tyrimas ir dėl viešosios tvarkos pažeidimo pareikštas įtarimas.

59 metų nukentėjusysis taip pat buvo neblaivus. Jam diagnozuoti lūpos ir burnos sužalojimai. Tyrimo metu paaiškėjo, kad vyrai, gurkšnodami alkoholį, susipažino vienoje Šiaulių miesto kavinėje, o kai ši užsidarė, vyrai nupėdino į kitą. Nukentėjusysis kumščiais buvo pavaišintas, kai sugėrovui nepanoro paskolinti pinigų.

Rekomenduojami video
Naujienos iš interneto
Taip pat skaitykite: