Ką dovanoti Kalėdoms? Jaukūs megztiniai ir mieli sienų lipdukai

Artėjant gražiausioms metų šventėms daugelis suka galvas, kuo gi pradžiuginti artimuosius. Norisi kažko originalaus, kokybiško, gal net stebinančio. O visai tobula, jeigu tai įsigyti galima niekur neišėjus iš namų! DecoMe komanda pasiryžusi Jums padėti!

DecoMe krautuvėlėje internete galite įsigyti personalizuotas dovanas ir pasipuošti išskirtiniais megztiniais, taip palepinti ne tik artimuosius, bet ir save.
Šmaikštūs užrašai su spalvingomis dekoro detalėmis ant džemperių, marškinėlių, netgi smėlinukų per šventes tikrai pakels nuotaiką dideliems ir mažiems.

Taip pat DecoMe rekomenduoja įsigyti, kitų gaminių, kurie pradžiugins kolegas ar seniai matytus gimines. Taigi internetinėje parduotuvėje Jūsų laukia:
Sienos (interjero lipdukai), kurie puikiai tinka papuošti namų sienas. Su jais vaiko kambarys ar svetainė atrodys dar jaukiau.
Dekoruoti marškinėliai / džemperiai / bodžiukai / kepurytės / prijuostės / pirkinių maišeliai – šeimai, vaikams, kūdikiams, įmonėm, įvairioms šventėms ir renginiams.
Lipdukai ant automobilių / stiklo vitrinų / reklaminiai lipdukai.
Dekoruotos dėžutės – šventėms / renginiams / įmonėms.
Foto sienelių – renginiams / gimtadieniams / vestuvėms dizainas ir gamyba.
Logotipo dizaino kūrimas ir maketavimas.
Vizitinių kortelių dizainas ir gamyba.
Dovanų kuponų / pakvietimų – dizainas ir gamyba.
Informacinių lentelių dizainas ir gamyba.
Gaminame nuo mažiausio iki didžiausio.

DecoMe garantuoja kokybišką produkciją ir greitą pagaminimą. Viskas daroma su užsidegimu, didžiausiu noru, stengiantis išpildyti kiekvieno kliento svajonę.

Kviečiame apsilankyti puslapyje www.facebook.com/dekoruokmane ir išsirinkti individualias dovanas savo mylimiausiems ir artimiausiems žmonėms. Kūrybinga komanda Jūsų lauks su šventine nuotaika ir atsakys į visus dominančius klausimus.

Dėl užsakymų galite rašykite el.paštu decomeinfo@gmail.com arba susisiekti facebooke žinute www.facebook.com/dekoruokmane

DecoMe šūkis – IDĖJOS ŠALIA JŪSŲ. O mes idėjas galime paversti realybe.

Šaltinis: null