Kai vieni pyksta, kiti dėkoja

Šiaulių miesto savivaldybės pastangos gerinti eismo saugumo situaciją miesto gatvėse sulaukė ir respublikinio ir bendruomenės įvertinimo. Už judrioje sankryžoje atsiradusias saugumo saleles pėstiesiems padėkojo švietimo bendruomenės atstovai.

Šiaulių  miesto savivaldybę pasiekė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos raštas. Jaunųjų menininkų ugdymu besirūpinančios įstaigos vadovė ir bendruomenės atstovė padėkojo už netoli mokyklos atsiradusias eismo saugumo priemones. Neseniai Vytauto gatvėje, sankirtoje su P. Višinskio gatve, buvo sumontuotos dvi saugumo salelės pėstiesiems.

„Mūsų gimnazijos mokiniams net keletą kartų per dieną tenka kirsti šią sankryžą, per kurią taip pat eina Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokiniai ir Šiaulių universiteto studentai. Su mokinių tėveliais jau nuo 2015 metų rašėme įvairius raštus dėl pėsčiųjų saugumo užtikrinimo šios sankryžos perėjose“, – rašoma Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos direktorės Irenos Asauskienės ir gimnazijos tarybos pirmininkės Reginos Marozienės rašte.

Už eismo saugumo priemonių diegimą Šiaulių miesto savivaldybė buvo įvertinta Susisiekimo ministerijos ir Lietuvos savivaldybių asociacijos apdovanojimu – Auksine krivūle „Už didžiausią pažangą gerinant eismo saugą“.

Šiaulių miesto savivaldybės informacija