Kalėdinių renginių Šiauliuose programa

Gražiausių žiemos švenčių nuotaika į Šiaulius pasibels gruodžio 4 d., mat šeštadienio vakarą Prisikėlimo aikštė ir jos prieigos suspindės, o pagrindiniu viso šventinio laikotarpio akcentu taps įvairiausiomis dekoracijomis papuošta ir įžiebta pagrindinė Šiaulių miesto Kalėdų eglė. Šventinių renginių organizatoriai atskleidžia, kad šių metų kalėdinių ir naujamečių renginių Šiauliuose šūkis – „#ŠviečiančiosŠiauliųKalėdos“, kuris visus šiauliečius ir miesto svečius lydės visą mėnesį vyksiančiuose ir šventinę nuotaiką skleidžiančiuose koncertuose, parodose, spektakliuose, akcijose, ekskursijose, degustacijose ir kitose veiklose.
Kalėdinių ir naujamečių iniciatyvų rengėja – Šiaulių miesto savivaldybė, organizatorius – Šiaulių kultūros centras.

„Visus šiauliečius noriu paraginti sustoti ir pasimėgauti akimirka. Kviečiu apsidairyti aplinkui, pamatyti, kaip miestas šviečia ir kiek įvairiausių veiklų ir pramogų siūlo šiuo šventiniu laikotarpiu. Tikiu žmonių sąmoningumu ir atsakingumu, todėl viliuosi, kad šventiniu laikotarpiu saugiai mėgausimės bendryste“, – sako Šiaulių miesto meras Artūras Visockas.

„Šiemet ruošdami kalėdinių ir naujamečių renginių programą sulaukėme aktyvaus Šiaulių miesto įstaigų, organizacijų ir bendruomenių įsiliejimo. Siūlomos šventinės iniciatyvos ir veiklos leis šiauliečiams ir miesto svečiams turiningai leisti laiką belaukiant pačių gražiausių žiemos švenčių, todėl visus kviečiu įsileisti „#ŠviečiančiasŠiauliųKalėdas“ į savo širdis“, – sako Šiaulių miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėja Daina Kinčinaitienė.

Šventinių renginių maratoną gruodžio 4 d., šeštadienį, pradės Šiaulių kultūros centro organizuojama pagrindinės miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventė Prisikėlimo aikštėje. Įspūdingą Kalėdų eglę puoš apie 1 400 metrų LED lempučių girlianda, 600 įvairių dydžių ir spalvų burbulų ir daugiau nei 200 dekoratyvinių įvairių formų ir spalvų žaisliukų. Šalia pagrindinės miesto puošmenos bus įkurdinta ir 14 vnt. tūrinių dekoracijų, įsižiebsiančių drauge su eglute.

„Reikia paminėti, kad pastarųjų dvejų metų Šiaulių miesto Kalėdų eglutės labai panašios, mat vykusio internetinio balsavimo metu paaiškėjo, kad šiauliečiai nori, jog eglutės puošyba keletą metų stipriai nekistų. Nepaisant to, kasmet keliame iššūkį sau padaryti taip, kad eglutė būtų visiems atpažįstama, sava, būtų naudojami panašūs puošybos elementai, tačiau drauge suspindėtų išskirtinumu ir taip sužavėtų ne tik šiauliečius, bet ir miesto svečius“, – sako Šiaulių kultūros centro direktorė Deimantė Bačiulė.

Eglės įžiebimo šventės programoje numatyta muzikinė pasaka „Kalėdų berniukas“ ir grupės „Lemon Joy“ koncertas. Muzikinėje pasakoje, kurioje vaizduojamas mažas berniukas ir jo begalinis noras pažinti Kalėdas, dalyvaus „Lauros studija“ (meno vad. L. Remeikienė), Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė), Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Kalatinis“ (meno vad. V. Verkulienė), Laura Remeikienė, Agnė Michalenkovaitė, Modestas Vaitkevičius, Romaldas Trijonis, Vilija Krausienė. Scenarijaus autorė – Modesta Jurgaitytė, renginio režisierė – Virgilija Staševičiūtė.

Nuo gruodžio 4-osios Prisikėlimo aikštėje veiks ir Kalėdų paštas. Mažieji šiauliečiai galės į specialią dėžę įdėti jau parašytus savo nuoširdžius laiškui Kalėdų Seneliui, o visi vaikai, nurodę tikslų savo namų adresą, sulauks Kalėdų Senelio atsakymo. Kalėdų paštas veiks iki gruodžio 15 d.

Visą šventinį laikotarpį šiauliečiai ir miesto svečiai bus kviečiami ne tik grožėtis Kalėdų eglute, bet ir nusikelti į stebuklingą tarpukario Kalėdų pasaulį apžiūrint Petro Kaminsko – Lietuvos fotografijos ir filokartijos paveldą kaupiančio ir tyrinėjančio kolekcininko – kalėdinių ir naujamečių atvirukų, jų fragmentų parodą, kuri bus išsidriekusi per keletą skirtingų erdvių: Prisikėlimo aikštę ir apžvalgos pastatą, skverą prie Šiaulių miesto savivaldybės. Daugiau nei trisdešimt metų kauptuose atvirukuose atsispindės gamtos, vaikų šėlsmo ir sakralumo ženklai.

Tradiciškai skvere prie miesto savivaldybės bus įkurdinta ir prakartėlė, kurioje vaizduojamos gipsinės ką tik gimusio Jėzus Kristaus, Marijos, Juozapo ir šventąją šeimą lankančių piemenų bei avių statulėlės. Prakartėle norima priminti, kad šv. Kalėdos – viena iš krikščionybės puoselėtojams svarbiausių metų švenčių.

Eglės įžiebimo švente pasidžiaugti galės ir Rėkyvos gyventojai, mat šalia Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namų puikuosis nuostabi Kalėdų eglutė, kurios įžiebimo šventė vyks gruodžio 10 d.

Naujus metus sutikti, o senus palydėti kvies naujametis fejerverkas, kurį stebėti šiauliečiai bus raginami iš savo namų kiemų. Organizatoriai, siekdami riboti žmonių srautus, tikslios fejerverkų leidimo vietos neatkleidžia.

Visą šventinį laikotarpį Prisikėlimo aikštėje nuotaiką kels sklindanti kalėdinė muzika, o prekybos nameliuose bus galima įsigyti puodelį garuojančios kavos ar arbatos bei įvairiausių skanumynų.

Gruodžio 4-ąją renginių karuselė tik prasidės, tad nuotaikingų koncertų, ekskursijų, parodų, akcijų bei iniciatyvų bus galima pamatyti iki pat sausio vidurio. Visą renginių programą galima rasti Šiaulių kultūros centro (www.siauliukc.lt) arba Šiaulių miesto savivaldybės (www.siauliai.lt) interneto svetainėse.

KALĖDINIAI IR NAUJAMEČIAI RENGINIAI ŠIAULIUOSE 2021
PROGRAMA

Lapkričio 26 d.
16 val. Didžioji žemaičių sueiga, skirta Jurgio Ambraziejaus Pabrėžos 250-osioms metinėms
Programoje: prof. Juozo Pabrėžos paskaita, koncertas, 2022 metų kalendoriaus žemaičių kalba pristatymas
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešoji biblioteka, Aušros al. 62
Org. Žemaičių kultūros draugija „Saulaukis“

Gruodžio 2 d.
18.30 val. Teatralizuotas koncertas „Meilužė ar žmona“
Šiaulių kamerinė salė „Polifonija“, Aušros al. 15
Org. Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“
Bilieto kaina 10 ir 12 Eur

Gruodžio 3 d.
18 val. Kamerinės muzikos koncertas „Baltijos šviesa ir amžinoji klasika“
Programoje: estų kompozitorių Rasmuso Puuro, Mariannos Liik ir Franzo Schuberto muzika. Atlieka žymiausi Lietuvos ir Estijos stygininkai
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83
Bilieto kaina 5 ir 10 Eur

Gruodžio 4 d.
17–19 val. Kalėdų eglės įžiebimo šventė
*Muzikinė pasaka „Kalėdų berniukas“
Dalyvauja „Lauros studija“  (meno vad. L. Remeikienė), Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė), Šiaulių kultūros centro liaudiškų šokių ansamblis „Kalatinis“ (meno vad. V. Verkulienė), Laura Remeikienė, Agnė Michalenkovaitė, Modestas Vaitkevičius, Romaldas Trijonis, Vilija Krausienė. Scenarijaus autorė Modesta Jurgaitytė, režisierė Virgilija Staševičiūtė
*Grupės „Lemon Joy“ koncertas
Prisikėlimo aikštė
Org. Šiaulių kultūros centras

Gruodžio 4 d. – sausio 6 d.
Kalėdinių šviesų fiesta Šiaulių miesto 
pietinia bendruomenei
Aikštė prie Šiaurės Lietuvos kolegijos, Tilžės g. 22
Org. Šiaurės Lietuvos kolegija

Gruodžio 5 d.
14 val. ŠNVOK savanorių, visuomenininkų pagerbimo šventė
Šiaulių kultūros centras, Aušros al. 31
Org. Šiaulių nevyriausybinių organizacijų konfederacija

Gruodžio 6 d.
11.30 val. Interaktyvi viktorina „Ką žinau apie Kalėdas“
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas, Energetikų g. 7

Gruodžio 7 d.
10 val. Adventiniai skaitymai „Adventas – laukimo metas“
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas, Trakų g. 20A

Gruodžio 8 d.
18 val. Koncertas „Jau žvaigždė patekėjo“
Dalyvauja Šiaulių kultūros centro vokalo studija „Rokoko“ (meno vad. R. Kauneckaitė), atlikėja Sigutė Laugalė, Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. I. Al Shammas), šokio ir kūrybos studija „Scena“ (vad. G. Kalakauskaitė)
Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė, Aušros al. 31

18 val. Renginių ciklas „Jau atvažiuoja šv. Kalėda“
Programoje: Andriaus Bialobžeskio skaitomos V. Mačernio eilės ir Valstybinio Vilniaus kvarteto muzika, tarptautinės 29-osios kalėdinių miniatiūrų ir Raimondo Navakausko sakralinio meno parodos „Mano ikonos“ atidarymai, lietuviškų kalėdinių dainų koncertas
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83
Bilieto kaina 5 ir 10 Eur

18 val. Renginys „Gytarių Kalėdos“
Gytarių progimnazijos Aktų salė, K. Korsako g. 10
Org. Gytarių bendruomenė, partneriai: Gytarių ir „Sandoros“ progimnazijos, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filialas

Gruodžio 9 d.
18 val. 
Šventinis Šiaulių miesto kultūros ir meno premijų įteikimo vakaras
2021 metų Šiaulių kultūros ir meno premijų paskelbimas ir premijų įteikimas, 2022 metų Šiaulių miesto jaunųjų menininkų stipendininkų paskelbimas ir šventinis koncertas. Dalyvauja šiuolaikinės muzikos ir šokio koliažas „Esamasis laikas“, Klaipėdos kamerinis orkestras (meno vad. ir solistas Mindaugas Bačkus), Šeiko šokio teatras (meno vad. A. Šeiko)
Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė, Aušros al. 31
Org.Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, rengėja Šiaulių miesto savivaldybė, partneris Šiaulių kultūros centras
Įėjimas tik su kvietimais! Kvietimus galima pasiimti Šiaulių kultūros centro kasoje nuo gruodžio 2 d. 10 val. (ne daugiau kaip 2 kvietimus)

Gruodžio 10 d.
18 val. Kalėdų eglės įžiebimo šventė Rėkyvoje
Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namai, Energetikų g. 7

18 val. „Kalėdos su Džordžu Geršvinu“
Dalyvauja solistė iš Latvijos Evilena Protektore ir Šiaulių bigbendas (meno vad. ir dirig. R. Ašmanis). Koncerto vedėja Raimonda Sližienė
Šiaulių kultūros centro Didžioji koncertų salė, Aušros al. 31
Org. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“, finansuoja Lietuvos kultūros taryba
Bilieto kaina 10 Eur. Bilietus platina www.bilietai.lt

Gruodžio 11 d.
16 val. Koncertas „Advento apmąstymai“
Dalyvauja Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vad. ir dirig. S. Vaičiulionis, dirig. G. Brūzga), Justas Drakšas (trimitas), Gediminas Brūzga (saksofonas). Koncerto vedėja Raimonda Sližienė
Šiaulių kultūros centro Kamerinė salė, Aušros al. 31
Org. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

Gruodžio 11 d.
16–18 val. Akcija „Sužibėk Botanikos sode!“
Botanikos sodo lankytojai kviečiami atsinešti šviesą skleidžiančius daiktus
Vilniaus universiteto Šiaulių akademijos Botanikos sodas, Paitaičių g. 4

Gruodžio 14–15 d.
10 ir 12 val. Choreografinė pasaka „Svečiuose pas pasaką“
Programoje: Šiaulių kultūros centro choreografijos studijos „Aušrelė“ (meno vad. M. Kosaitis, meno vad. asist. V. Adomėnaitė-Butnorienė) choreografinė pasaka
Šiaulių kultūros centras, Aušros al. 31
Bilieto kaina 4,50 ir 9 Eur

Gruodžio 16 d.
12 val. Kūrybinių darbų parodos 
„Kalėdų eglutė kitaip“ atidarymas
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ginkūnų filialas, Žeimių g. 7
Org. Šiaulių „Dermės“ mokyklos Ikimokyklinio ugdymo skyrius

17 val. Alvydo Lukio parodos „Ne tik šaknys…“ atidarymas
Šiaulių „Aušros“ muziejaus Fotografijos muziejus, Vilniaus g. 140

18.30 val. Koncertas „Skambantis adventas“
Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekalto Prasidėjimo bažnyčia, Gegužių g. 57
Org. Dainų muzikos mokykla

Gruodžio 17 d.
10 val. Edukacinis rytmetis 
„Su knyga į Kalėdų pasaulį“
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas, Energetikų g. 7

18.30 val. Koncertas „The Gospellers“: šv. Kalėdos su gospelo giesmėmis“
Šiaulių kamerinė salė „Polifonija“, Aušros al. 15
Org. Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“
Bilieto kaina 10 ir 12 Eur

Gruodžio 18 d.
13 val. Kalėdinė choreografinė istorija „Tylos garsai“
Atlieka Šiaulių kultūros centro choreografijos studija „Impresija“ (meno vad. I. Al Shammas). Režisierius Modestas Vaitkevičius
Šiaulių kultūros centro Rėkyvos kultūros namai, Energetikų g. 7

17 val. Ekskursija ir degustacija „Šiauliai: retro skoniai ir pasakojimai“
Pradžia Gaidžio Laikrodžio aikštėje
Org. Šiaulių turizmo informacijos centras
Būtina išankstinė registracija el. p. ekskursijos@visitsiauliai.lt  arba tel. (8 41) 52 31 10. Bilieto kaina 5 Eur, degustacijos kaina iki 10 Eur

Gruodžio 19 d.
12.36 val. Labdaringas renginys „Santa fun run Šiauliai“
Prisikėlimo aikštė
Org. asociacija „Vykinto Rotary klubas“
Bilieto kaina 5–15 Eur

Gruodžio 20 d.
11 val. Interaktyvi viktorina „Kalėdų tradicijos Anglijoje ir Lietuvoje“
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas, Energetikų g. 7

Gruodžio 22 d.
17.30 val. Birutės Zokaitytės grafikos parodos „Aštrūs objektai“ ir Pauliaus Makausko fotografijų parodos „Naujos Jūros“ atidarymai
Šiaulių dailės galerija, Vilniaus g. 245

Gruodžio 23 d.
19 val. Misterija „Eina saulelė aplink dangų“
Valstybinio Šiaulių dramos teatro Mažoji salė, Tilžės g. 155
Org. Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“
Bilieto kaina 7 ir 10 Eur. Bilietus platina www.ticketmarket.lt

Gruodžio 24 d.
20 val. Koncerto „Kalėdų oratorija“ transliacija
Choro „Polifonija“ „YouTube“ paskyra
Org. Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

Gruodžio 26 d.
13.30 val. Koncertas „Kalėdinės muzikos valanda“
Dalyvauja Vita Merkelytė (sopranas), Eugenijus Chrebtovas (sopranas), Juozas Janužas (tenoras), Majus Šalkus (valtorna), aktorė Nomeda Bėčiūtė, Šiaulių pučiamųjų orkestras (meno vad. ir dirig. S. Vaičiulionis, dirig. G. Brūzga)
Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia, Gegužių g. 57
Org. Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

15 val. Koncertas „Kalėdos su „Dagilėliu“
Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3
Org. „Dagilėlio“ dainavimo mokykla

Gruodžio 27 d.
19 val. K. Sen-Sanso (
Camille Saint-Saëns) „Kalėdų oratorija“
Dalyvauja Indrė Anankaitė, Viktorija Miškūnaitė (sopranas), Ieva Juozapaitytė (mecosopranas), Vaidas Bartušas (kontraltas), Vygantas Bemovas (tenoras), Steponas Zonys (bosas), Joana Daunytė (arfa), Rimvydas Mitkus (vargonai), Panevėžio muzikinio teatro orkestras (vad. V. Kapučinskas), Pasvalio mišrus choras „Canticum novum“ (vad. R. Mitkus), Šiaulių kultūros centro jaunimo kamerinis choras „Atžalynas“ (vad. M. Žalalis), VDU ŠA mišrus choras „Ave Vita“ (vad. K. Barisas). Diriguoja prof. Vytautas Miškinis
Šiaulių Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo Prasidėjimo bažnyčia, Gegužių g. 57
Org. Šiaulių kultūros centras

Gruodžio 30 d.
18 val. Koncertas „Vien tik Piazzolla“
Dalyvauja Dalia Dėdinskaitė (smuikas), Glebas Pyšniakas (violončelė), Tadas Motiečius (akordeonas), Pavelas Giunteris (perkusija), tango šokėjai
Šiaulių miesto kultūros centras „Laiptų galerija“, Žemaitės g. 83
Bilieto kaina 5 ir 10 Eur

Gruodžio 31 d.
18 val. Padėkos šv. Mišios ir tradicinis naujametis koncertas
Dalyvauja Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“ (dirig. L. Balandis)
Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, Aušros tak. 3
Org. Šiaulių valstybinis kamerinis choras „Polifonija“

19 val. Nedos Malūnavičiūtės ir Olego Ditkovskio Naujametis koncertasׅ
Šiaulių kultūros centras, Aušros al. 31
Org. Mažoji bendrija „JP events“
Bilieto kaina 25–34 Eur

24 val. Naujametis fejerverkas
Org. Šiaulių kultūros centras

2022 m.

Sausio 6 d.
17–18 val. Trijų karalių eitynės: apsilankymas Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje, dovanos miesto prakartėlei
Eitynių maršrutas: Kaštonų alėja–Vilniaus g. pėsčiųjų bulvaras–Tilžės g.–Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra–skveras prie Šiaulių miesto savivaldybės
Org. Šiaulių kultūros centras

Sausio 9 d.
10–15 val. 
Šeimų šventė 2022 „Pažinkime Viešpaties meilę“
Šiaulių Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedraPastoracinis centras, Aušros tak. 3, transliacijos internetu
Org. Šiaulių vyskupijos Šeimos centras

PARODŲ IR MUZIEJŲ LANKYMAS

Gruodžio 1–23 d.
15–17 val. Paroda „Kalėdinis sapnas“
Šiaulių „Dermės“ mokykla“, Vytauto g. 235

Gruodžio 4 d. – sausio 17 d.
Kalėdinė tarpukario atvirukų iš Petro Kaminsko archyvų paroda
Prisikėlimo aikštė, skveras prie Šiaulių miesto savivaldybės, apžvalgos pastatas
Org. Šiaulių kultūros centras

Gruodžio 6–31 d.
8–17 val. Kūrybinių darbų paroda „Šv. Kalėdų belaukiant“
Šiaulių „Dermės“ mokyklos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus fojė, Vytauto g. 235

Gruodžio 17 d. – sausio 8 d.
Vilijos Balčiūnienės keramikos darbų paroda „Jausmas + Laikas = Būsena“
Lietuvos dailininkų sąjungos Šiaulių skyriaus galerija „S-IN“, Aušros al. 41

Gruodžio 21 d. – sausio 21 d.
10–18 val. Kūrybinių darbų paroda „Vakarei žvaigždelei nušvitus“
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialas, Tilžės g. 36

Gruodžio 20–23 d.
13–17 val. Paroda „Žiemą būna Kalėdos“
Šiaulių „Dermės“ mokykla, Vytauto g. 235

11–17 val. Paskutinį mėnesio sekmadienį – nemokamas muziejų lankymas
Chaimo Frenkelio vila-muziejus, Vilniaus g. 74; Fotografijos muziejus, Vilniaus g. 140; Venclauskių namai-muziejus, Vytauto g. 89; Dviračių muziejus, Vilniaus g. 139; Radijo ir televizijos muziejus, Vilniaus g. 174; Žaliūkių malūnininko sodyba-muziejus, Architektų g. 73

EDUKACINIAI RENGINIAI, UŽSIĖMIMAI

Gruodžio 4–23 d.
Edukacinis užsiėmimas „Kalėdinis varpelis“
Būtina išankstinė registracija tel. 8 678 53 171, el. p. vaida.dambrauskiene@siauliukc.lt
Edukacinis užsiėmimas Šiaulių kultūros centre (Aušros al. 31) 1 asmeniui 2 ir 4 Eur
Išvažiuojamasis edukacinis užsiėmimas Jūsų įstaigoje Šiaulių mieste 1 asmeniui 2,5 ir 5 Eur
Virtualusis edukacinis užsiėmimas 1 asmeniui 2 ir 4 Eur

Gruodžio 4–23 d.
Žaidimas „12 pasakojimų“ („Action Bound“ programėlė)
Žaidimo pradžia Šiaulių turizmo informacijos centre, Vilniaus g. 213
Org. Šiaulių turizmo informacijos centras

Gruodžio 7 d. 17.30 val. ir gruodžio 9 d. 10 val.
Edukacinis užsiėmimas „Sensoriniai skaitymai „Kalėdų nuotykiai“
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos II aukštas, Aušros al. 62
Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 52 37 59

Gruodžio 14 ir 16 d.
10 val. Edukacinis užsiėmimas ,,Kuriame kalėdinę istoriją“
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius, Aušros al. 62
Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 52 37 59

Gruodžio 13, 14, 15 d.
16 ir 17 val. Kūrybinės kalėdinio atviruko dirbtuvėlės-edukacinis užsiėmimas ,,Mano šv. Kalėdų atvirukas“
Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Knygos grafikos centras, Aušros al. 62
Būtina išankstinė registracija tel. (8 41) 42 05 10

Gruodžio 15 d.
10.30 val. Edukacinis renginys 
„Kalėdinių nykštukų gamyba“
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filialas, Spindulio g. 5

Gruodžio 27–31 d.
Fotožaidimas „Pakelk akis į dangų“
Žaidimo pradžia Šiaulių turizmo informacijos centre, Vilniaus g. 213

Renginiuose būtina laikytis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatytų saugumo reikalavimų
Renginio metu bus filmuojama ir fotografuojama

Rekomenduojami video
Taip pat skaitykite: