Kanklių ansamblis SUNNY kviečia į koncertą MUZIKA ISPANIŠKU RITMU

Birželio 13 d. 18 val. maloniai kviečiame į kanklių ansamblio SUNNY koncertą MUZIKA ISPANIŠKU RITMU Šiaulių dailė galerijoje (Vilniaus g. 245).

Birželio mėnesį SUNNY planuoja savo koncertinę kelionę į Ispaniją ir  nori pasidalinti savo muzikinėmis nuotaikomis su Šiauliečiais. Renginys nemokamas.

Jaunasis kanklių ansamblis SUNNY įkurtas 2012 metais, vadovaujant įžymiai Šiaulių miesto kanklininkei Kristinai Kuprytei. 2013 metais SUNNY tapo laureatais tarptautiniame konkurse Lietuvoje. SUNNY ansamblyje groja penkios žavios merginos: Emilija Bučinskaitė, Augustina Perminaitė, Greta Jakutytė, Erika Danilovaitė, Donata Žukauskaitė. Šiame ansamblyje grojama nuo klasikos iki roko, taip pat merginos kuria ir savo muziką. Koncertuose, konkursuose ansamblis sėkmingai dalyvauja nuo 2013 metų – Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Olandijoje, Belgijoje, Rusijoje ir Liuksemburge. Artimiausias koncertas laukia Ispanijoje, Callela mieste.

Kanklės yra seniausias ir archajiškiausias Lietuvos instrumentas. Kanklių muzika tarsi meditacija, manoma, kad ši muzika apsaugo nuo nelaimingų atsitikimų. Šis instrumentas yra naudojamas orkestre, įvairiuose ansambliuose ir grojant solo.