Kariai ir policininkai su dovanomis aplankė kūdikių namus

download-1Šiaulių miesto sutrikusio vystymosi kūdikių namuose jau apsilankė Kalėdų senelis su gausia uniformuotų svečių kompanija. Jau tapo tradicija, kad prieš šventes su dovanomis šią įstaigą aplanko Šiaulių apskrities policija, Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų Aviacijos bazės kariai ir NATO oro policijos misiją Baltijos šalyse vykdantys Prancūzijos Karinių oro pajėgų kariai.

Šiemet labdaros atgabenta labai daug – nupirkta būtiniausių higienos reikmenų, sauskelnių, paaukota drabužėlių, dviračių ir paspirtukų ir net kelios didžiulės dėžės žaislų.

„Tradiciškai jau ketvirtus metus dalyvaujame šioje akcijoje. Smagu, kad aukojančių netrūksta – atvežėme ir žaislų, ir drabužėlių, ir sauskelnių. Visi mes buvom maži ir visi mes tikėjom stebuklais. Aš manau, kad vaikams ši diena buvo tikra šventė. O mums gera matyti šypsenas jų veiduose,“ – sakė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Vincas Urbonavičius.

Šiaulių apskrities vyriausiame policijos komisariate lapkričio mėnesį vyko pyragų diena. Dalis per ją suaukotų pinigų buvo skirti nupirkti dovanas kūdikių namuose augantiems vaikams. Taip pat policijos darbuotojai patys noriai pirko ir aukojo daiktus, rūbelius, žaislus. Panašiai labdarą rinko ir Lietuvos kariai. Prancūzai dovanas atvežė iš savo šalies.

„Šią akciją rengiame kartu su policija ir kiekvienais metais stengiamės įtraukti užsieniečius, kurie vykdo oro misiją. Su kūdikių namais bendraujame nuolat, ne tik per Kalėdas, tad tikrai žinome, ko jiems labiausiai reikia, todėl stengiamės padėti“, – sakė Aviacijos bazės vadas Marius Matulaitis.

Kartu su kariais ir policijos pareigūnais vaikus aplankė Kalėdų senelis. Mažieji jam padeklamavo eilėraštį, visi kartu pažaidė ir padainavo. Už tai kiekvienas vaikas gavo po saldžią dovanėlę, o vėliau puolė rinktis žaislus iš dovanų dėžių.

Viso kolektyvo ir vaikų vardu už dovanas dėkojo kūdikių namų direktorė Audronė Kardašienė: „Lai per šventes besileidžiančios baltos snaigės jums atneša laimė, meilę, sveikatą jūsų šeimoms. O snaigių prisilietimas prie veido – tai mūsų vaikų maži bučinukai už jūsų gerumą“.