Karjeros ir kontaktų mugė – geriausia vieta jaunimo ir darbdavių pokalbiui

Kovo 17 dieną Šiaulių universiteto iniciatyva jau antrą kartą organizuojama Karjeros ir kontaktų mugė, kurioje šiemet dalyvaus visų Šiaulių miesto ugdymo įstaigų jaunimas.

2Renginys prasidės 14 val. ir vyks Universiteto bibliotekoje (Vytauto g. 84, 413 aud.). Karjeros ir kontaktų mugėje dalyvaus Šiaulių aukštųjų mokyklų – Šiaulių universiteto, Šiaulių valstybinės kolegijos ir Šiaurės Lietuvos kolegijos – studentai, taip pat Šiaulių profesinio rengimo centro ir miesto gimnazijų mokiniai. Be įprasto tokiuose renginiuose darbdavių prisistatymo, dar planuojamos paskaitos jaunimui. Kaip išlavinti viešojo kalbėjimo gebėjimus, patirtimi dalysis Mokymų akademijos lektorė Ingrida Ignatavičienė, kas yra išmanioji bendravimo psichologija, papasakos psichologė, Šiaurės Lietuvos kolegijos dėstytoja Elvyra Damonskienė. ŠU absolventas Dovydas Petkus atskleis jaunimui, su kokiais karjeros iššūkiais jam teko susidurti.

Pasak mugės organizatorės Neakademinės veiklos tarnybos direktorės Linos Bivainienės, šis renginys jau tampa tradiciniu. „Šiemet sulaukėme didesnio įmonių susidomėjimo – jų dalyvauja daugiau kaip 20: UAB „Rūta“, UAB „Salda“, AB Swedbankas, DBN bankas, UAB „Vilmers“ ir kt. Tikiuosi, kad jaunimas bus aktyvus ir mums pavyks pasiekti šio renginio pagrindinį tikslą – darbdaviai suras darbuotojų, o jaunimas užmegs kontaktą su darbdaviu“, – sakė L. Bivainienė.

Ne pirmą kartą Karjeros ir kontaktų mugėje dalyvaujančios UAB „Salda“ personalo skyriaus vadovė Violeta Valentukevičienė: „Dalyvaujame mugėje antrą kartą ir siekiame ilgalaikių bendradarbiavimo tikslų. Norime būti kuo arčiau savojo karjeros kelio ieškančių jaunuolių, todėl įsteigėme įmonės „Salda“ stipendiją, kurią įteiksime tą pačią dieną vyksiančiuose geriausių Universiteto studentų apdovanojimuose „Metų perspektyvos 2015“.

Į renginį įsijungė ir socialiniai partneriai (Valstybinė mokesčių inspekcija, Jaunimo darbo centras, Krašto apsaugos savanorių pajėgos), kurie taip pat konsultuos jaunimą.