Kokia patalynė kūdikiams yra geriausia?

Geras vaiko miegas užtikrina, kad naujos informacijos pasisavinimas dienos metu jam bus ne tik paprastas, tačiau ir labai sėkmingas, juolab, kad kūdikis gerai jausis. Tiesa, patalynė kūdikiams yra tokia skirtinga, kad tėveliai dažniausiai pasimeta info jūroje ir jiems sunku nuspręsti, kuri labiausiai tinkama.

Greitesniems paieškoms mes aptarsime pačius svarbiausius kriterijus, nurodysime charakteristikas, kuri padės rasti geriausiai Jūsų vaikui tinkančią patalynę.

  • Išmatavimai

Patalynė kūdikiams pirmiausia yra pasirenkama pagal išmatavimus, kadangi skiriantis vaiko lovytei reikalinga ir skirtingo dydžio patalynė. Žinoma, dažniausia parduodami standartai, kurių laikytis verta ir Jums išskirtiniais atvejais, kai reikalinga nestandartinė patalynė – galima siūtis. Tačiau tai dažniausiai kelia net kelis kartus.

  • Medžiagos

Taip pat patalai turi būti pasirenkami pagal medžiagą ir tai bene yra svarbiausias kriterijus. Svarbu rinktis natūralaus audinio patalynę ir tuo pačiu užvalkalus, kurie suteikia galimybę vaikui gerai jaustis ir tuo pačiu išvengti bet kokių alergijų. Puikiai tinka medvilnei patalai, kurie dažniausiai vertinami dėl savo švelnumo bei ilgaamžiškumo. Ne veltui medvilninius užvalkalus renkasi ne tik tėveliai vaikams, tačiau ir sau patiems.

  • Stiliaus niuansai

Ar tikrai ieškant labiausiai tinkamos patalynės reikia vertinti ir stilių? Ar vaikui tai yra svarbu? Tikrai taip, kadangi vaikai kasdien mato daiktus, kurie kuria jų pasaulį. Todėl siūlome rinktis šviesių bei ryškių spalvų patalynę, kuri teigiamai veikia žmogaus regą ir tuo pačiu jo psichiką.

  • Gamintojas

Siūlome plačiau pasidomėti ir gamintojais. Visi jie teigia, kad būtent jų siūloma patalynė yra pati geriausia, tačiau praktika tokia, kad visi vienodos kokybės suteikti negali. Dažniausiai žmonės internete palieka komentarus apie tam tikro gamintojo produkciją. Skaitykite, vertinkite ir rinkitės tik tokius gaminius, kurie tarnauja ilgai, gražiai atrodo, puikiai tinka jautriai kūdikio odai.

Patalynė kūdikiams turi būti pasirenkama įvertinus nemažai kriterijų. Tiesa, dažniausiai perkama ilgiems metams, tad skirti laiko vertinimui bei paieškoms – tikrai verta.